gnome-games - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Five or More
ka: ხუთი ან მეტი

en: Remove colored balls from the board by forming lines
ka: ა

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Appearance
ka: შესახედაობა

en: _Image:
ka: _სურათი:

en: B_ackground color:
ka: _ფონის ფერი:

en: Board Size
ka: დაფის ზომა

en: _Small
ka: _პატარა

en: _Medium
ka: _საშუალო

en: _Large
ka: _დიდი

en: General
ka: საერთო

en: Next:
ka: შემდეგი:

en: _New Game
ka: _ახალი თამაში

en: Background color
ka: ფონის ფერი
