gnome-games master - en to kk translation catalogue (51 entries)

en: Preferences
kk: Қалаулар

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: _Theme:
kk: _Темасы:

en: balls
kk: шарлар

en: shapes
kk: пішіндер

en: tango
kk: танго

en: B_ackground color:
kk: _Фон түсі:

en: _New Game
kk: Ж_аңа ойын

en: S_cores
kk: Е_септер

en: _Small
kk: _Кішкентай

en: _Medium
kk: О_рташа

en: _Large
kk: Ү_лкен

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Five or More
kk: "Бес немесе одан да көп" тур_алы

en: Five or More
kk: "Бес немесе одан да көп"

en: Next:
kk: Келесі:

en: Remove colored balls from the board by forming lines
kk: Тақтадан түсті шарларды қатарларды құру арқылы алып тастаңыз

en: Five or More is the GNOME port of a once-popular computer game. Align five or more objects of the same color into a line to cause them to disappear and score points. Earn many more points by lining up as many objects as possible before clearing them.
kk: "Бес немесе одан да көп" - Бұрында танымал болатын компьютерлік ойынының GNOME нұсқасы. Тақтадан алып тастау және ұпай жинау үшін бір түсті бес немесе одан да көп объектті бір қатарға жинаңыз. Кетірудің алдында неғұрлым көп объектті жинасаңыз, соғұрлым көп ұпай жинайсыз.

en: More objects appear after every turn. Play for as long as possible, until the board is completely full!
kk: Әр жүруден кейін көбірек объекттер қосылады. Тақта толып кеткенге дейін ұзағырақ ойнаңыз!

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: game;strategy;logic;
kk: game;strategy;logic;ойын;стратегия;логика;

en: Playing field size
kk: Ойынның өріс өлшемі

en: Playing field size. 1=Small, 2=Medium, 3=Large. Any other value is invalid.
kk: Ойынның өріс өлшемі. 1=Кіші, 2=Орташа, 3=Үлкен. Басқа мәндер жарамсыз.

en: Ball style
kk: Доп стилі

en: Ball style. The filename of the images to use for the balls.
kk: Доп стилі. Доптар үшін қолдануға арналған суреттердің файл атауы.

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Background color. The hex specification of the background color.
kk: Фон түсі. Фон түсінің оналтылық спецификациясы.

en: Time between moves
kk: Жылжытулар арасындағы уақыт

en: Time between moves in milliseconds.
kk: Жылжытулар арасындағы уақыт, миллисекундпен.

en: Game score
kk: Ойын есебі

en: Game score from last saved session.
kk: Соңғы сақталған ойынның есебі.

en: Game field
kk: Ойын өрісі

en: Game field from last saved session.
kk: Ойын өрісі соңғы сақталған сеанстан.

en: Game preview
kk: Ойынды алдын ала қарау

en: Game preview from last saved session.
kk: Соңғы сақталған сеанстан ойынды алдын ала қарау.

en: Width of the window in pixels
kk: Терезе ені, пиксельмен

en: Height of the window in pixels
kk: Терезе биіктігі, пиксельмен

en: true if the window is maximized
kk: терезе максималды болса, мәні true болады

[ctx: board size]
en: Small
kk: Кішкентай

[ctx: board size]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: board size]
en: Large
kk: Үлкен

en: GNOME port of the once-popular Color Lines game
kk: Бұрында танымал болатын Түсті Қатарлар ойынының GNOME нұсқасы

en: Match five objects of the same type in a row to score!
kk: Ұпай жинау үшін бір түрдегі бес объектті бір жолға жинаңыз!

en: You can’t move there!
kk: Осында жылжытуға болмайды!

en: Game Over!
kk: Ойын аяқталды!

en: Score: %d
kk: Есеп: %d

en: Board Size:
kk: Тақта өлшемі:

en: Are you sure you want to restart the game?
kk: Ойынды қайта іске қосқыңыз келе ме?

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Restart
kk: Қа_йта қосу
