gnome-games - en to sk translation catalogue (66 entries)

en: Five or More
sk: Päť a viac

en: Remove colored balls from the board by forming lines
sk: Odstráňte farebné loptičky z hracej plochy zoradením do radov

en: Five or More is the GNOME port of a once-popular computer game. Align five or more objects of the same color into a line to cause them to disappear and score points. Earn many more points by lining up as many objects as possible before clearing them.
sk: Päť a viac je prerobenie kedysi populárnej počítačovej hry pre prostredie GNOME. Zarovnajte päť a viac objektov rovnakej farby do riadka čím sa ich zbavíte a získate body. Čím viac objektov zarovnáte, tým viac bodov získate.

en: More objects appear after every turn. Play for as long as possible, until the board is completely full!
sk: Po každom ťahu sa objavia ďalšie objekty. Hrajte pokým nie je hracie pole zaplnené.

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

en: game;strategy;logic;
sk: hra;strategická;logická;stratégia;logika;

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: _Image:
sk: _Obrázok:

en: B_ackground color:
sk: _Farba pozadia:

en: Board Size
sk: Veľkosť hracej plochy

en: _Small
sk: _Malá

en: _Medium
sk: _Stredná

en: _Large
sk: _Veľká

en: General
sk: Všeobecné

en: _Use fast moves
sk: _Použiť rýchle pohyby

en: Next:
sk: Ďalšie:

en: Score:
sk: Skóre:

en: _New Game
sk: _Nová hra

en: Start a new puzzle
sk: Začne novú hru

en: Scores
sk: Skóre

en: Help
sk: Pomocník

en: About
sk: O programe

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Playing field size
sk: Veľkosť hracieho poľa

en: Playing field size. 1=Small, 2=Medium, 3=Large. Any other value is invalid.
sk: Veľkosť hracieho poľa. 1=Malá, 2=Stredná, 3=Veľká. Všetky ostatné hodnoty sú neplatné.

en: Ball style
sk: Štýl loptičiek

en: Ball style. The filename of the images to use for the balls.
sk: Štýl loptičiek. Súbor s obrázkami, ktoré sa májú použiť na zobrazenie loptičiek.

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Background color. The hex specification of the background color.
sk: Farba pozadia. Farba pozadia v šestnástkovej sústave.

en: Time between moves
sk: Čas medzi ťahmi

en: Time between moves in milliseconds.
sk: Čas medzi ťahmi v milisekundách.

en: Game score
sk: Nahrané body

en: Game score from last saved session.
sk: Nahrané body poslednej uloženej relácie.

en: Game field
sk: Hracie pole

en: Game field from last saved session.
sk: Hracie pole poslednej uloženej relácie.

en: Game preview
sk: Náhľad hry

en: Game preview from last saved session.
sk: Náhľad hry poslednej uloženej relácie.

en: Width of the window in pixels
sk: Šírka okna v pixeloch.

en: Height of the window in pixels
sk: Výška okna v pixeloch.

en: true if the window is maximized
sk: true, ak je okno maximalizované

[ctx: themes]
note: * Translatable strings file. * Add this file to your project's POTFILES.in. * DO NOT compile it as part of your application.
en: balls
sk: guľky

[ctx: themes]
en: dots
sk: bodky

[ctx: themes]
en: gumball
sk: gumová loptička

[ctx: themes]
en: shapes
sk: tvary

[ctx: board size]
en: Small
sk: Malá

[ctx: board size]
en: Medium
sk: Stredná

[ctx: board size]
en: Large
sk: Veľká

en: Could not load theme
sk: Nepodarilo sa načítať tému

en: Unable to locate file:
    %s
    
    The default theme will be loaded instead.
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor:
    %s
    
    Namiesto toho bude načítaná predvolená téma.

en: Unable to locate file:
    %s
    
    Please check that Five or More is installed correctly.
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor:
    %s
    
    Prosím, overte, či je program Päť a viac správne nainštalovaný.

en: Match five objects of the same type in a row to score!
sk: Zarovnajte päť objektov rovnakého typu do jedného radu, aby ste získali body!

en: Five or More Scores
sk: Skóre Päť a viac

en: _Board size:
sk: _Veľkosť hracieho poľa:

en: Game Over!
sk: Koniec hry!

note: Can't move there!
en: You can’t move there!
sk: Tam nemôžete ťahať!

en: GNOME port of the once-popular Color Lines game
sk: GNOME verzia populárnej hry Color Lines

en: Are you sure you want to restart the game?
sk: Naozaj chcete reštartovať hru?

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Restart
sk: Hrať _odznova

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the score time (e.g. 1 minute)
en: Time
sk: Čas

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the score value (e.g. 30 moves)
en: Score
sk: Skóre

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Undo
sk: _Vrátiť späť

en: _Close
sk: Za_vrieť

note: Score dialog column header for the date the score was recorded
en: Date
sk: Dátum
