gnome-games - en to xh translation catalogue (26 entries)

en: Five or More
xh: U-Five or More

en: Remove colored balls from the board by forming lines
xh: Susa iibhola ezinombala ebhodini ngokuthi wenze imigca

en: Preferences
xh: Izinto ezikhethekayo

en: Appearance
xh: Imbonakalo

en: _Small
xh: _Ncinci

en: _Medium
xh: _Phakathi

en: _Large
xh: _Nkulu

en: General
xh: Ngokuthe jikelele

en: Next:
xh: Elandelayo:

en: Score:
xh: Iskora:

en: _New Game
xh: _Umdlalo Omtsha

en: Scores
xh: Izikora

en: Ball style
xh: Isimbo sebhola

en: Ball style. The filename of the images to use for the balls.
xh: Isimbo sebhola. Igama lefayile lemifanekiso emayisetyenziswe ezibholeni.

en: Background color
xh: Umbala wokuvela ngasemva

en: Background color. The hex specification of the background color.
xh: Umbala wokuvela ngasemva. Uchazo lwe-hex lombala wokuvela ngasemva.

en: Time between moves
xh: Ixesha eliphakathi kweentshukumo

en: Time between moves in milliseconds.
xh: Ixesha eliphakathi kweentshukumo ngokweemilisekondi.

en: Game score
xh: Iskora somdlalo

en: Game score from last saved session.
xh: Iskora somdlalo ukusuka kwiseshoni yokugqibela egciniweyo.

en: Game field
xh: Ibala lomdlalo

en: Game field from last saved session.
xh: Ibala lomdlalo ukusuka kwiseshoni yokugqibela egciniweyo.

en: Game preview
xh: Ukuqale ubone umdlalo

en: Game preview from last saved session.
xh: Ukuqale ubone umdlalo ujonge lowo ubugciniwe kwiseshoni yokugqibela.

en: Game Over!
xh: Umdlalo Uphelile!

en: GNOME port of the once-popular Color Lines game
xh: Isiqhagamsheli se-GNOME somdlalo owawukhe waziwa kakhulu we-Color Lines
