Gnome-Games 2.0.x - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Five or More
ms: LImau atau Lebih

en: Remove colored balls from the board by forming lines
ms: Buang bola berwarna drpd papan dengan membentuk barisan

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: General
ms: Umum

en: Score:
ms: Markah:

en: Ball style
ms: Gaya bola

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Background color. The hex specification of the background color.
ms: Warna latar belakang. Specifikasi heks bagi warna latar belakang.

en: Time between moves
ms: Masa di antara pergerakan

en: Game score
ms: Markah permainan

en: Game field
ms: Medan permainan

en: Game preview
ms: Prebiu permainan

en: Game Over!
ms: Permainan Tamat!

en: GNOME port of the once-popular Color Lines game
ms: Port Gnome berdasarkan permainan Color Lines yang pernah popular
