flatpak-kcm - en to cs translation catalogue (106 entries)

en: None
cs: Nic

en: see
cs: vidět

en: talk
cs: mluvit

en: own
cs: vlastnit

en: OFF
cs: Vypnuto

en: read/write
cs: čtení/zápis

en: read-only
cs: pouze čtení

en: create
cs: vytvořit

en: Internet connection
cs: Internetové spojení

en: Inter-process communication
cs: Meziprocesová komunikace

en: X11 windowing system
cs: Okenní systém X11

en: Wayland windowing system
cs: Okenní systém Wayland

en: Fallback to X11 windowing system
cs: Záložní přístup k Okennímu systému X11

en: Pulseaudio sound server
cs: Zvukový server PulseAudio

en: Session bus access
cs: Přístup ke sběrnici sezení

en: System bus access
cs: Přístup k systémové sběrnici

en: Remote login access
cs: Přístup ke vzdálenému přihlášení

en: Smart card access
cs: Přístup k čipové kartě

en: Print system access
cs: Přístup k systému pro tisk

en: Kernel-based Virtual Machine access
cs: Přístup ke KVM

en: Direct graphic rendering
cs: Přímé grafické vykreslování

en: Host dev/shm
cs: dev/shm hostitele

en: Device access
cs: Přístup k zařízení

en: System calls by development tools
cs: Systémová volní pro vývojářské nástroje

en: Run multiarch/multilib binaries
cs: Spustit binární soubory multiarch/multilib

en: Canbus socket access
cs: Přístup k socketu Canbus

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
cs: Sdílet dev/shm mezi všemi instancemi aplikace pro dané uživatelské ID

en: All user files
cs: Všechny uživatelské soubory

en: All system files
cs: Všechny systémové soubory

en: All system libraries, executables and binaries
cs: Veškeré knihovny sytému, spustitelné a binární soubory

en: All system configurations
cs: Veškerá nastavení systému

en: Basic Permissions
cs: Základní oprávnění

en: Filesystem Access
cs: Přístup k souborovému systému

en: Advanced Permissions
cs: Pokročilá oprávnění

en: Subsystems Shared
cs: Sdílené podsystémy

en: Sockets
cs: Sokety

en: Device Access
cs: Přístup k zařízení

en: Features Allowed
cs: Povolené vlastnosti

en: Session Bus Policy
cs: Pravidla sběrnice sezení

en: System Bus Policy
cs: Pravidla systémové sběrnice

en: Environment
cs: Prostředí

en: Add a new filesystem path
cs: Přidat novou cestu v souborovém systému

en: Add a new session bus
cs: Přidat novou sběrnici sezení

en: Add a new system bus
cs: Přidat novou systémovou sběrnici

en: Add a new environment variable
cs: Přidat novou proměnnou prostředí

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Record the Screen
cs: Nahrávat obrazovku

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Control the Clipboard
cs: Ovládat schránku

[ctx: Part of a list of things]
en: Keyboard
cs: Klávesnice

[ctx: Part of a list of things]
en: Mouse
cs: Myš

[ctx: Part of a list of things]
en: Touchscreen
cs: Dotyková obrazovka

[ctx: %1 is a list of things formed from above]
en: Control %1
cs: Ovládání %1

[ctx: %1 is the title of a window, %2 the name of an application]
en: Window "%1" of %2
cs: Okno "%1" z %2

en: Region at (%1,%2) with size %3x%4
cs: Oblast v (%1,%2) o velikosti %3x%4

en: Virtual Screen
cs: Virtuální obrazovka

en: The entire Workspace
cs: Celý pracovní prostor

[ctx: %1 is the position of the screen]
en: A disconnected Screen at %1
cs: Odpojená obrazovka na %1

[ctx: %1 is a list of things formed from above]
en: Capture input from: %1
cs: Zachytit vstup z %1

en: Set Environment Variable
cs: Nastavit proměnnou prostředí

[ctx: @label:textbox name of environment variable]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: @label:textbox value of environment variable]
en: Value:
cs: Hodnota:

[ctx: @title:window]
en: Apply Permissions
cs: Aplikovat oprávnění

[ctx: @info dialog main text]
en: The permissions of application %1 have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
cs: Oprávnění aplikace %1 byla změněna. Chcete tyto změny použít, nebo je zrušit?

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Flatpak Settings
cs: %1 – Nastavení Flatpak

[ctx: @action:button in section header]
en: Hide advanced permissions
cs: Skrýt pokročilá oprávnění

[ctx: @action:button in section header]
en: Show advanced permissions
cs: Zobrazit pokročilá oprávnění

[ctx: @action:button in section header]
en: Add New…
cs: Přidat nové…

[ctx: action:button accessible]
en: Add New File System Permission
cs: Přidat nové oprávnění k souborovému systému

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application from the list to view its permissions here
cs: Vyberte aplikaci ze seznamu a zde se zobrazí její oprávnění

[ctx: @action:intoolbar]
en: Manage Flatpak Settings
cs: Správa nastavení Flatpaku

[ctx: @info]
en: Well-behaved applications might respect these settings but even if turned off here they are still able to control mouse and keyboard or record the contents of your screen through the windowing system
cs: Slušně se chovající aplikace tato nastavení možná respektují, ale i když je zde vypnete, stále mohou ovládat myš a klávesnici nebo zaznamenávat obsah vaší obrazovky prostřednictvím okenního systému

[ctx: @label:group]
en: General:
cs: Obecné:

[ctx: @option:check]
en: Send notifications
cs: Posílat upozornění

[ctx: @option:check]
en: Block automatic sleep and screen locking
cs: Blokovat automatický spánek a zamčení obrazovky

[ctx: @option:check]
en: Activate game mode
cs: Aktivovat herní režim

[ctx: @info:tooltip]
en: Allows the application to activate game mode if you are using it on your system.
cs: Umožňuje aplikaci aktivovat herní režim, pokud jej ve svém systému používáte.

[ctx: @option:check]
en: Gain higher process priority
cs: Získat vyšší prioritu procesu

[ctx: @label:listbox]
en: Take screenshots:
cs: Pořídit snímek obrazovky:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask Once
cs: Zeptat se jednou

[ctx: @item:inlistbox]
en: Deny
cs: Zakázat

[ctx: @item:inlistbox]
en: Allow
cs: Povolit

[ctx: @item:inlistbox]
en: Always Ask
cs: Vždy se dotázat

[ctx: @title:group]
en: Camera access:
cs: Přístup ke kameře:

[ctx: @label:listbox]
en: Location accuracy:
cs: Přesnost určení polohy:

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Deny
cs: Zakázat

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Country
cs: Země

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: City
cs: Město

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Neighborhood
cs: Blízké okolí

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Street
cs: Ulice

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Exact
cs: Přesně

[ctx: @label:listbox]
en: Set desktop and lock screen background:
cs: Nastavení pozadí plochy a uzamčené obrazovky:

[ctx: @label]
en: Screen sharing:
cs: Sdílení obrazovky:

[ctx: @action:button]
en: Manage %1 Session | Manage %1 Sessions
cs[0]: Spravovat %1 sezení
cs[1]: Spravovat %1 sezení
cs[2]: Spravovat %1 sezení

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Screencast Sessions
cs: %1 – Sezení záznamů obrazovky

[ctx: @label]
en: Capture pointer & keyboard input:
cs: Zachycení vstupu z ukazatele a klávesnice:

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Input Capture Sessions
cs: %1 – Sezení zachycení vstupu

[ctx: @label 'Remote control' like in xdg-desktop-portal-kde remotedesktopdialog.cpp]
en:  Remote control:
cs:  Dálkové ovládání:

[ctx: @option:check]
en: Control pointer & keyboard, and share screen with other apps without asking
cs: Ovládejte kurzor a klávesnici a sdílejte obrazovku s jinými aplikacemi bez dotazování

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Remote Desktop Sessions
cs: %1 – Vzdálená sezení plochy

[ctx: @action:button]
en: Revoke
cs: Odvolat

[ctx: @action:button revoke all screencasting/screen sharing sessions]
en: Revoke All
cs: Odvolat vše

en: Add Filesystem Path Permission
cs: Přidat oprávnění k cestě v souborovém systému

en: Add Session Bus Permission
cs: Přidat oprávnění sběrnice sezení

en: Add System Bus Permission
cs: Přidat oprávnění systémové sběrnice

en: Enter filesystem path:
cs: Zadejte cestu v souborovém systému:

en: Enter session bus name:
cs: Zadejte název sběrnice sezení:

en: Enter system bus name:
cs: Zadejte název systémové sběrnice:
