flatpak-kcm - en to eu translation catalogue (61 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: see
eu: ikusi

en: talk
eu: mintzatu

en: own
eu: jabe

en: OFF
eu: ITZALITA

en: read/write
eu: irakurri/idatzi

en: read-only
eu: irakurtzeko soilik

en: create
eu: sortu

en: Internet Connection
eu: Internet konexioa

en: Inter-process Communication
eu: Prozesu arteko komunikazioa

en: X11 Windowing System
eu: X11 leiho-sistema

en: Wayland Windowing System
eu: Wayland leiho-sistema

en: Fallback to X11 Windowing System
eu: Atzera egin X11 leiho-sistemara

en: Pulseaudio Sound Server
eu: Pulseaudio soinu-zerbitzaria

en: Session Bus Access
eu: Saioko buserako sarbidea

en: System Bus Access
eu: Sistemako buserako sarbidea

en: Remote Login Access
eu: Urruneko saio-haste sarbidea

en: Smart Card Access
eu: Txartel adimendunetara sarbidea

en: Print System Access
eu: Inprimatzeko sistemara sarbidea

en: Kernel-based Virtual Machine Access
eu: Muina-oinarri duten alegiazko makinetara sarbidea

en: Direct Graphic Rendering
eu: Zuzeneko errendatze grafikoa

en: Host dev/shm
eu: Ostalari dev/shm

en: Device Access
eu: Gailuetara sarbidea

en: System Calls by Development Tools
eu: Garapen tresnek eginiko sistemako deiak

en: Run Multiarch/Multilib Binaries
eu: Ibili Multiarch/Multilib bitarrak

en: Canbus Socket Access
eu: Canbus «Socket»era sarbidea

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
eu: Partekatu dev/shm aplikazio baten instantzia guztien artean, erabiltzaile ID bakoitzeko

en: All User Files
eu: Erabiltzaile-fitxategi guztiak

en: All System Files
eu: Sistemako fitxategi guztiak

en: All System Libraries, Executables and Binaries
eu: Sistemako liburutegi, exekutagarri eta bitar guztiak

en: All System Configurations
eu: Sistemako konfigurazio guztiak

en: Basic Permissions
eu: Oinarrizko baimenak

en: Filesystem Access
eu: Fitxategi-sistemara sarbidea

en: Advanced Permissions
eu: Baimen aurreratuak

en: Subsystems Shared
eu: Partekatutako azpisistemak

en: Sockets
eu: «Socket»ak

en: Features Allowed
eu: Baimendutako ezaugarriak

en: Session Bus Policy
eu: Saioko bus-aren gidalerroa

en: System Bus Policy
eu: Sistemako bus-aren gidalerroa

en: Environment
eu: Ingurunea

en: Add a new filesystem path
eu: Gehitu fitxategi-sistemako bide-izen berri bat

en: Add a new session bus
eu: Gehitu saioko bus berri bat

en: Add a new system bus
eu: Gehitu sistemako bus berri bat

en: Add a new environment variable
eu: Gehitu ingurune-aldagai berri bat

en: Set Environment Variable
eu: Ezarri ingurune aldagaia

en: Enter variable...
eu: Sartu aldagaia...

en: Enter value...
eu: Sartu balioa...

en: Flatpak Applications
eu: Flatpak aplikazioak

en: Apply Permissions
eu: Ezarri baimenak

en: The permissions of this application have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
eu: Aplikazio honetako baimenak aldatu egin dira. Aldaketa hauek ezarri edo baztertu nahi dituzu?

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Select an application from the list to view its permissions here
eu: Hautatu zerendako aplikazio bat haren baimenak hemen ikusteko

en: Hide advanced permissions
eu: Ezkutatu baimen aurreratuak

en: Show advanced permissions
eu: Erakutsi baimen aurreratuak

en: Add New
eu: Gehitu berria

en: Add Filesystem Path Permission
eu: Gehitu fitxategi-sistemako bide-izenerako baimena

en: Add Session Bus Permission
eu: Gehitu saioko bus-erako baimena

en: Add System Bus Permission
eu: Gehitu sistemako bus-erako baimena

en: Enter filesystem path...
eu: Sartu fitxategi-sistemako bide-izenera...

en: Enter session bus name...
eu: Sartu saioko bus-aren izena...

en: Enter system bus name...
eu: Sartu sistemako bus-aren izena...
