flatpak-kcm - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: None
gl: Ningún

en: see
gl: ver

en: talk
gl: falar

en: own
gl: posuír

en: OFF
gl: Desactivado

en: read/write
gl: lectura e escritura

en: read-only
gl: lectura

en: create
gl: crear

en: Internet Connection
gl: Conexión a Internet

en: Inter-process Communication
gl: Comunicación entre procesos

en: X11 Windowing System
gl: Sistema de xanelas X11

en: Wayland Windowing System
gl: Sistema de xanelas Wayland

en: Fallback to X11 Windowing System
gl: Usar de reserva o sistema de xanelas de X11

en: Pulseaudio Sound Server
gl: Servidor de son PulseAudio

en: Session Bus Access
gl: Acceso aos buses de sesión

en: System Bus Access
gl: Acceso aos buses de sistema

en: Remote Login Access
gl: Permisos de acceso remoto

en: Smart Card Access
gl: Acceso a tarxetas intelixentes

en: Print System Access
gl: Acceso ao sistema de impresión

en: Kernel-based Virtual Machine Access
gl: Acceso a máquinas virtuais baseadas no núcleo

en: Direct Graphic Rendering
gl: Renderización directo

en: Host dev/shm
gl: dev/shm da máquina

en: Device Access
gl: Acceso a dispositivos

en: System Calls by Development Tools
gl: Chamadas do sistema por parte de ferramentas de desenvolvemento

en: Run Multiarch/Multilib Binaries
gl: Executar binarios de varias arquitecturas ou bibliotecas

en: Canbus Socket Access
gl: Acceso a tomas de Canbus

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
gl: Compartir dev/shm entre todas as instancias dunha aplicación e identificador de persoa usuaria.

en: All User Files
gl: Todos os ficheiros persoais.

en: All System Files
gl: Todos os ficheiros do sistema.

en: All System Libraries, Executables and Binaries
gl: Todas as bibliotecas, executábeis e binarios do sistema.

en: All System Configurations
gl: Todas as configuracións do sistema

en: Basic Permissions
gl: Permisos básicos

en: Filesystem Access
gl: Acceso ao sistema de ficheiros

en: Advanced Permissions
gl: Permisos avanzados

en: Subsystems Shared
gl: Subsistemas compartidos

en: Sockets
gl: Tomas

en: Features Allowed
gl: Funcionalidades permitidas

en: Session Bus Policy
gl: Políticas dos buses de sesión

en: System Bus Policy
gl: Políticas dos buses de sistema

en: Environment
gl: Contorno

en: Add a new filesystem path
gl: Engadir unha nova ruta do sistema de ficheiros.

en: Add a new session bus
gl: Engadir un novo bus de sesión

en: Add a new system bus
gl: Engadir un novo bus de sistema

en: Add a new environment variable
gl: Engadir unha nova variábel de contorno

en: Set Environment Variable
gl: Definir unha variábel do contorno

en: Enter variable...
gl: Introduza a variábel…

en: Enter value...
gl: Escriba o valor…

en: Flatpak Applications
gl: Aplicacións de Flatpak

en: Apply Permissions
gl: Aplicar os permisos

en: The permissions of this application have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
gl: Cambiáronse os permisos da aplicación. Quere aplicar os cambios ou descartalos?

en: Permissions
gl: Permisos

en: Select an application from the list to view its permissions here
gl: Seleccione unha aplicación da lista para ver aquí os seus permisos.

en: Hide advanced permissions
gl: Agochar os permisos avanzados

en: Show advanced permissions
gl: Amosar os permisos avanzados

en: Add New
gl: Engadir un novo

en: Add Filesystem Path Permission
gl: Engadir un permiso de ruta do sistema de ficheiros

en: Add Session Bus Permission
gl: Engadir un permiso de bus de sesión

en: Add System Bus Permission
gl: Engadir un permiso de bus de sistema

en: Enter filesystem path...
gl: Escriba unha ruta do sistema de ficheiros…

en: Enter session bus name...
gl: Escriba o nome do bus de sesión…

en: Enter system bus name...
gl: Escriba o nome do bus de sistema…
