flatpak-kcm - en to he translation catalogue (104 entries)

en: None
he: ללא

en: see
he: צפייה

en: talk
he: שיחה

en: own
he: עצמי

en: OFF
he: כבוי

en: read/write
he: קריאה/כתיבה

en: read-only
he: לקריאה בלבד

en: create
he: יצירה

en: Internet connection
he: חיבור לאינטרנט

en: Inter-process communication
he: תקשורת בין תהליכים

en: X11 windowing system
he: המערכת החלונאית X11

en: Wayland windowing system
he: המערכת החלונאית Waylan

en: Fallback to X11 windowing system
he: נסיגה למערכת החלונאית X11

en: Pulseaudio sound server
he: שרת שמע Pulseaudio

en: Session bus access
he: גישה לאפיק ההפעלה

en: System bus access
he: גישה לאפיק המערכת

en: Remote login access
he: גישת כניסה מרחוק

en: Smart card access
he: גישה לכרטיס חכם

en: Print system access
he: גישה למערכת ההדפסה

en: Kernel-based Virtual Machine access
he: גישה למכונה וירטואלית מבוססת ליבה

en: Direct graphic rendering
he: עיבוד גרפי ישיר

en: Host dev/shm
he: dev/shm של המארח

en: Device access
he: גישה להתקנים

en: System calls by development tools
he: קריאות מערכת של כלי פיתוח

en: Run multiarch/multilib binaries
he: הרצת קבצים בינריים למגוון ארכיטקטורות/ספריות

en: Bluetooth
he: בלוטות׳

en: Canbus socket access
he: גישה לשקע Canbus

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
he: שיתוף dev/shm בין כל מופעי היישום לפי מזהה משתמש

en: All user files
he: כל קובצי המשתמש

en: All system files
he: כל קובצי המערכת

en: All system libraries, executables and binaries
he: כל הספריות, קובצי ההפעלה והקבצים הבינריים המערכת

en: All system configurations
he: כל הגדרות המערכת

en: Basic Permissions
he: הרשאות בסיסיות

en: Filesystem Access
he: גישה למערכת הקבצים

en: Advanced Permissions
he: הרשאות מתקדמות

en: Subsystems Shared
he: תת־מערכות משותפות

en: Sockets
he: שקעים

en: Device Access
he: גישה להתקנים

en: Features Allowed
he: יכולות מורשות

en: Session Bus Policy
he: מדיניות אפיק הפעלה

en: System Bus Policy
he: מדיניות אפיק מערכת

en: Environment
he: סביבה

en: Add a new filesystem path
he: הוספת נתיב חדש במערכת הקבצים

en: Add a new session bus
he: הוספת אפיק הפעלה חדש

en: Add a new system bus
he: הוספת אפיק מערכת חדש

en: Add a new environment variable
he: הוספת משתנה סביבה חדש

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Record the Screen
he: הקלטת המסך

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Control the Clipboard
he: שליטה בלוח הגזירים

[ctx: Part of a list of things]
en: Keyboard
he: מקלדת

[ctx: Part of a list of things]
en: Mouse
he: עכבר

[ctx: Part of a list of things]
en: Touchscreen
he: מסך מגע

[ctx: %1 is a list of things formed from above]
en: Control %1
he: שליטה ב־%1

[ctx: %1 is the title of a window, %2 the name of an application]
en: Window "%1" of %2
he: חלון „%1” מתוך %2

en: Region at (%1,%2) with size %3x%4
he: אזור ב־(%1,%2) בגודל ‎%3×%4

en: Virtual Screen
he: מסך וירטואלי

en: The entire Workspace
he: כל סביבת העבודה

[ctx: %1 is the position of the screen]
en: A disconnected Screen at %1
he: מסך מנותק ב־%1

en: Set Environment Variable
he: הגדרת משתנה סביבה

[ctx: @label:textbox name of environment variable]
en: Name:
he: שם:

[ctx: @label:textbox value of environment variable]
en: Value:
he: ערך:

[ctx: @title:window]
en: Apply Permissions
he: החלת הרשאות

[ctx: @info dialog main text]
en: The permissions of application %1 have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
he: הרשאות היישום %1 נערכו. להחיל את השינויים האלה או להתעלם מהם?

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Flatpak Settings
he: %1 – הגדרות Flatpak

[ctx: @info accessible.description for list]
en: ID %1
he: מזהה %1

[ctx: @action:button in section header]
en: Hide advanced permissions
he: הסתרת הרשאות מתקדמות

[ctx: @action:button in section header]
en: Show advanced permissions
he: הצגת הרשאות מתקדמות

[ctx: @action:button in section header]
en: Add New…
he: הוספת חדש…

[ctx: action:button accessible]
en: Add New File System Permission
he: הוספת הרשאה לנתיב במערכת הקבצים

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application from the list to view its permissions here
he: נא לבחור יישום מהרשימה כדי לצפות בהרשאות שלו כאן

[ctx: @action:intoolbar]
en: Manage Flatpak Settings
he: ניהול הגדרות Flatpak

[ctx: @info]
en: Well-behaved applications might respect these settings but even if turned off here they are still able to control mouse and keyboard or record the contents of your screen through the windowing system
he: יישומים שמצייתים לכללים עשויים לכבד את ההגדרות האלה אבל אפילו אם הן כבויות כאן עדיין אפשר לשלוט בעכבר ובמקלדת או להקליט את תוכן המסך שלך דרך מערכת החלונות

[ctx: @label:group]
en: General:
he: כללי:

[ctx: @option:check]
en: Send notifications
he: שליחת התראות

[ctx: @option:check]
en: Block automatic sleep and screen locking
he: חסימת שינה ונעילת מסך אוטומטיים

[ctx: @option:check]
en: Activate game mode
he: הפעלת מצב משחק

[ctx: @info:tooltip]
en: Allows the application to activate game mode if you are using it on your system.
he: אפשרות של היישום להפעיל מצב משחק כאשר הוא מופעל במערכת שלך.

[ctx: @option:check]
en: Gain higher process priority
he: הגברת עדיפות התהליך

[ctx: @label:listbox]
en: Take screenshots:
he: צילום המסך:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask Once
he: לשאול פעם אחת

[ctx: @item:inlistbox]
en: Deny
he: לדחות

[ctx: @item:inlistbox]
en: Allow
he: לאפשר

[ctx: @item:inlistbox]
en: Always Ask
he: לשאול תמיד

[ctx: @title:group]
en: Camera access:
he: גישה למצלמה:

[ctx: @label:listbox]
en: Location accuracy:
he: דיוק מיקום:

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Deny
he: לדחות

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Country
he: מדינה

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: City
he: עיר

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Neighborhood
he: שכונה

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Street
he: רחוב

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Exact
he: מדויק

[ctx: @label:listbox]
en: Set desktop and lock screen background:
he: הגדרת תמונת הרקע של שולחן העבודה ושל מסך הנעילה:

[ctx: @label]
en: Screen sharing:
he: שיתוף מסך:

[ctx: @action:button]
en: Manage %1 Session | Manage %1 Sessions
he[0]: ניהול הפעלה
he[1]: ניהול שתי הפעלות
he[2]: ניהול %1 הפעלות
he[3]: ניהול %1 הפעלות

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Screencast Sessions
he: %1 – הפעלות הסרטת מסך

[ctx: @label 'Remote control' like in xdg-desktop-portal-kde remotedesktopdialog.cpp]
en:  Remote control:
he:  שליטה מרחוק:

[ctx: @option:check]
en: Control pointer & keyboard, and share screen with other apps without asking
he: לשלוט בסמן ומקלדת ושיתוף המסך עם יישומים אחרים מבלי לשאול

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Remote Desktop Sessions
he: %1 – הפעלות של שולחן העבודה מרחוק

[ctx: @action:button]
en: Revoke
he: לשלול

en: Add Filesystem Path Permission
he: הוספת הרשאה לנתיב במערכת הקבצים

en: Add Session Bus Permission
he: הוספת הרשאה לאפיק הפעלה

en: Add System Bus Permission
he: הוספת הרשאה לאפיק מערכת

en: Enter filesystem path:
he: נא למלא נתיב מערכת קבצים:

en: Enter session bus name:
he: נא למלא שם אפיק הפעלה:

en: Enter system bus name:
he: נא למלא שם אפיק מערכת:
