flatpak-kcm - en to ka translation catalogue (58 entries)

en: None
ka: არაფერი

en: OFF
ka: გამორთული

en: read/write
ka: ჩაწერადი

en: read-only
ka: მხოლოდ-წაკითხვადი

en: Internet Connection
ka: ინტერნეტკავშირი

en: Inter-process Communication
ka: პროცესთშორისი კომუნიკაცია

en: X11 Windowing System
ka: X11 ფანჯრული სისტემა

en: Wayland Windowing System
ka: Wayland ფანჯრული სისტემა

en: Fallback to X11 Windowing System
ka: X11 ფანჯრული სისტემაზე გადართვა

en: Pulseaudio Sound Server
ka: PulseAudio ხმის სერვერი

en: Session Bus Access
ka: სესიის მატარებლის წვდომა

en: System Bus Access
ka: წვდომა სისტემურ მატარებელთნ

en: Remote Login Access
ka: დაშორებულად შესვლის წვდომა

en: Smart Card Access
ka: ჭკვიანი ბარათით წვდომა

en: Print System Access
ka: ბეჭდვის სისტემასთან წვდომა

en: Kernel-based Virtual Machine Access
ka: KVM-ზე დაფუძნებულ ვირტუალურ მანქანებთან წვდომა

en: Direct Graphic Rendering
ka: გრაფიკის პირდაპირი რენდერი

en: Host dev/shm
ka: ჰოსტის dev/shm

en: Device Access
ka: მოწყობილობასთან წვდომა

en: System Calls by Development Tools
ka: სისტემური გამოძახებები პროგრამირების ხელსაწყოებით

en: Run Multiarch/Multilib Binaries
ka: მრავალარქიტექტურული/მრავალბიბლიოთეკური გამშვები ფაილების შესრულება

en: Bluetooth
ka: ლურჯკბილა

en: Canbus Socket Access
ka: Canbus-ის სოკეტთან წვდომა

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
ka: თითოეული მომხმარებლის ID-ის გაშვებული ასლებისთვის /dev/shm ფაილის გაზიარება

en: All User Files
ka: ყველა მომხმარების ფაილი

en: All System Files
ka: ყველა სისტემის ფაილი

en: All System Libraries, Executables and Binaries
ka: ყველა სისტემის ბიბლიოთეკა, გაშვებადი და ბინარული ფაილები

en: All System Configurations
ka: ყველა სისტემის კონფიგურაცია

en: Basic Permissions
ka: ძირითადი წვდომები

en: Filesystem Access
ka: ფაილური სისტემის წვდომები

en: Advanced Permissions
ka: დამატებითი წვდომები

en: Subsystems Shared
ka: გაზიარებული ქვესისტემები

en: Sockets
ka: სოკეტები

en: Features Allowed
ka: ჩართული ფუნქციები

en: Session Bus Policy
ka: სესიის მატარებლის პოლიტიკა

en: System Bus Policy
ka: სესიის მატარებლის პოლიტიკა

en: Environment
ka: გარემო

en: Add a new filesystem path
ka: ახალი ფაილური სისტემის ბილიკის დამატება

en: Add a new session bus
ka: ახალი სესიის მატარებლის დამატება

en: Add a new system bus
ka: ახალი სისტემის მატარებლის დამატება

en: Add a new environment variable
ka: ახალი გარემოს ცვლადის დამატება

en: Set Environment Variable
ka: გარემოს ცვლადის დამატება

en: Enter variable...
ka: შეიყვანეთ ცვლადი...

en: Enter value...
ka: შეიყვანეთ მნიშვნელობა...

en: Flatpak Applications
ka: Flatpak -ის აპლიკაციები

en: Apply Permissions
ka: წვდომების გადატარება

en: The permissions of this application have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
ka: ამ აპლიკაციის წვდომები შეიცვალა. გნებავთ ამ ცვლილებების გადატარება, თუ გნებავთ, გააუქმოთ ისინი?

en: Permissions
ka: წვდომები

en: Select an application from the list to view its permissions here
ka: აირჩიეთ აპლიკაცია, რომლის წვდომების ნახვაც აქ გსურთ

en: Hide advanced permissions
ka: დამატებითი წვდომების დამალვა

en: Show advanced permissions
ka: დამატებითი წვდომების ჩვენება

en: Add New
ka: ახლის დამატება

en: Add Filesystem Path Permission
ka: ფაილური სისტემის ბილიკის წვდომის დამატება

en: Add Session Bus Permission
ka: სესიის მატარებლის წვდომის დამატება

en: Add System Bus Permission
ka: სისტემის მატარებლის წვდომის დამატება

en: Enter filesystem path...
ka: შეიყვანეთ ფაილური სისტემის ბილიკი...

en: Enter session bus name...
ka: შეიყვანეთ სესიის მატარებლის სახელი...

en: Enter system bus name...
ka: შეიყვანეთ სისტემის მატარებლის სახელი...
