flatpak-kcm - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: None
lt: Nėra

en: see
lt: matyti

en: talk
lt: kalbėti

en: own
lt: turėti

en: OFF
lt: IŠJUNGTA

en: read/write
lt: skaityti/rašyti

en: read-only
lt: tik skaityti

en: create
lt: kurti

en: Internet connection
lt: Interneto ryšys

en: Inter-process communication
lt: Tarpprocesinis ryšys

en: X11 windowing system
lt: X11 langų sistema

en: Wayland windowing system
lt: Wayland langų sistema

en: Fallback to X11 windowing system
lt: Atsarginiu atveju naudoti X11 langų sistemą

en: Pulseaudio sound server
lt: Pulseaudio garso serveris

en: Session bus access
lt: Prieiga prie seanso magistralės

en: System bus access
lt: Prieiga prie sistemos magistralės

en: Remote login access
lt: Prieiga prie nuotolinio prisijungimo

en: Smart card access
lt: Prieiga prie lustinės kortelės

en: Print system access
lt: Prieiga prie spausdinimo sistemos

en: Kernel-based Virtual Machine access
lt: Prieiga prie branduoliu grįstos virtualios mašinos

en: Direct graphic rendering
lt: Tiesioginis grafinis atvaizdavimas

en: Host dev/shm
lt: Globoti dev/shm

en: Device access
lt: Prieiga prie įrenginių

en: System calls by development tools
lt: Plėtojimo įrankių sistemos iškvietos

en: Run multiarch/multilib binaries
lt: Vykdyti daugiaarchitektūrinius/daugiabibliotekinius dvejetainius

en: Canbus socket access
lt: Prieiga prie Canbus lizdo

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
lt: Bendrinti dev/shm tarp visų programos egzempliorių kiekvienam naudotojo ID

en: All user files
lt: Visi naudotojo failai

en: All system files
lt: Visi sistemos failai

en: All system libraries, executables and binaries
lt: Visi sistemos vykdomieji, dvejetainiai ir bibliotekos

en: All system configurations
lt: Visos sisteminės konfigūracijos

en: Basic Permissions
lt: Pagrindiniai leidimai

en: Filesystem Access
lt: Prieiga prie failų sistemos

en: Advanced Permissions
lt: Išplėstiniai leidimai

en: Subsystems Shared
lt: Bendrinami posistemiai

en: Sockets
lt: Lizdai

en: Device Access
lt: Prieiga prie įrenginių

en: Features Allowed
lt: Leidžiamos ypatybės

en: Session Bus Policy
lt: Seanso magistralės politika

en: System Bus Policy
lt: Sistemos magistralės politika

en: Environment
lt: Aplinka

en: Add a new filesystem path
lt: Pridėti naują failų sistemos kelią

en: Add a new session bus
lt: Pridėti naują seanso magistralę

en: Add a new system bus
lt: Pridėti naują sistemos magistralę

en: Add a new environment variable
lt: Pridėti naują aplinkos kintamąjį

en: Set Environment Variable
lt: Nustatyti aplinkos kintamąjį

[ctx: @label:textbox name of environment variable]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @label:textbox value of environment variable]
en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Flatpak Applications
lt: Flatpak programos

en: Apply Permissions
lt: Taikyti leidimus

en: The permissions of application %1 have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
lt: Pasikeitė programos %1 leidimai. Ar norite šiuos pakeitimus taikyti, ar juos atmesti?

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Select an application from the list to view its permissions here
lt: Pasirinkite programą iš sąrašo, norėdami čia matyti jos leidimus

en: Hide advanced permissions
lt: Slėpti išplėstinius leidimus

en: Show advanced permissions
lt: Rodyti išplėstinius leidimus

en: Add New…
lt: Pridėti naują…

en: Add Filesystem Path Permission
lt: Pridėti failų sistemos kelio leidimą

en: Add Session Bus Permission
lt: Pridėti seanso magistralės leidimą

en: Add System Bus Permission
lt: Pridėti sistemos magistralės leidimą

en: Enter filesystem path:
lt: Įveskite failų sistemos kelią:

en: Enter session bus name:
lt: Įveskite seanso magistralės pavadinimą:

en: Enter system bus name:
lt: Įveskite sistemos magistralės pavadinimą:
