flatpak-kcm - en to lv translation catalogue (103 entries)

en: None
lv: Nav

en: see
lv: redzēt

en: talk
lv: runāt

en: own
lv: pašas

en: OFF
lv: NEĻAUT

en: read/write
lv: lasīt/rakstīt

en: read-only
lv: tikai lasīt

en: create
lv: izveidot

en: Internet connection
lv: Tīkla savienojums

en: Inter-process communication
lv: Starpprocesu komunikācija

en: X11 windowing system
lv: X11 logu sistēma

en: Wayland windowing system
lv: „Wayland“ logu sistēma

en: Fallback to X11 windowing system
lv: Atkāpšanās uz X11 logu sistēmu

en: Pulseaudio sound server
lv: „Pulseaudio“ skaņas serveris

en: Session bus access
lv: Piekļuve sesijas kopnei

en: System bus access
lv: Piekļuve sistēmas kopnei

en: Remote login access
lv: Attālinātas ierakstīšanās piekļuve

en: Smart card access
lv: Piekļuve viedkartei

en: Print system access
lv: Piekļuve drukāšanas sistēmai

en: Kernel-based Virtual Machine access
lv: Piekļuve kodolā balstītai virtuālajai mašīnai

en: Direct graphic rendering
lv: Tiešā grafikas renderēšana

en: Host dev/shm
lv: Būt „dev/shm“ resursam

en: Device access
lv: Piekļuve ierīcei

en: System calls by development tools
lv: Sistēmas izsaukumi izstrādes rīkiem

en: Run multiarch/multilib binaries
lv: Palaist vairāku arhitektūru/bibliotēku bināras datnes

en: Bluetooth
lv: „Bluetooth“

en: Canbus socket access
lv: Piekļuve CAN kopnes ligzdai

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
lv: Dalīties ar „dev/shm“ visās programmas instancēs pēc lietotāja ID

en: All user files
lv: Visām lietotāja datnēm

en: All system files
lv: Visām sistēmas datnēm

en: All system libraries, executables and binaries
lv: Visām sistēmas bibliotēkām, izpilddatnēm un binārajām datnēm

en: All system configurations
lv: Visai sistēmas konfigurācijai

en: Basic Permissions
lv: Pamata atļaujas

en: Filesystem Access
lv: Piekļuve datņu sistēmai

en: Advanced Permissions
lv: Papildu atļaujas

en: Subsystems Shared
lv: Dalīta apakšsistēma

en: Sockets
lv: Ligzdas

en: Device Access
lv: Piekļuve ierīcei

en: Features Allowed
lv: Atļautās iespējas

en: Session Bus Policy
lv: Sesijas kopnes politika

en: System Bus Policy
lv: Sistēmas kopnes politika

en: Environment
lv: Vide

en: Add a new filesystem path
lv: Pievienot jaunu datņu sistēmas ceļu

en: Add a new session bus
lv: Pievienot jaunu sesijas kopni

en: Add a new system bus
lv: Pievienot jaunu sistēmas kopni

en: Add a new environment variable
lv: Pievienot jaunu vides mainīgo

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Record the Screen
lv: Ierakstīt ekrānu

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Control the Clipboard
lv: Kontrolēt starpliktuvi

[ctx: Part of a list of things]
en: Keyboard
lv: Tastatūra

[ctx: Part of a list of things]
en: Mouse
lv: Pele

[ctx: Part of a list of things]
en: Touchscreen
lv: Skārienekrāns

[ctx: %1 is a list of things formed from above]
en: Control %1
lv: Kontrolēt %1

[ctx: %1 is the title of a window, %2 the name of an application]
en: Window "%1" of %2
lv: „%2“ programmas „%1“ logs

en: Region at (%1,%2) with size %3x%4
lv: Reģions (%1,%2), kura izmērs ir %3×%4

en: Virtual Screen
lv: Virtuālais ekrāns

en: The entire Workspace
lv: Visa darbvirsma

[ctx: %1 is the position of the screen]
en: A disconnected Screen at %1
lv: Atvienots ekrāns pozīcijā %1

en: Set Environment Variable
lv: Iestatīt vides mainīgo

[ctx: @label:textbox name of environment variable]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label:textbox value of environment variable]
en: Value:
lv: Mainīgais:

[ctx: @title:window]
en: Apply Permissions
lv: Pielietot atļaujas

[ctx: @info dialog main text]
en: The permissions of application %1 have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
lv: Programmas „%1“ atļaujas ir izmainītas. Vai vēlaties pielietot šīs izmaiņas vai tās izmest?

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Flatpak Settings
lv: %1 — „Flatpak“ iestatījumi

[ctx: @action:button in section header]
en: Hide advanced permissions
lv: Paslēpt papildu atļaujas

[ctx: @action:button in section header]
en: Show advanced permissions
lv: Rādīt papildu atļaujas

[ctx: @action:button in section header]
en: Add New…
lv: Pievienot jaunu…

[ctx: action:button accessible]
en: Add New File System Permission
lv: Pievienot jaunu datņu sistēmas atļauju

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application from the list to view its permissions here
lv: Atlasiet sarakstā programmu, kuras atļaujas vēlaties redzēt

[ctx: @action:intoolbar]
en: Manage Flatpak Settings
lv: Pārvaldīt „Flatpak“ iestatījumus

[ctx: @info]
en: Well-behaved applications might respect these settings but even if turned off here they are still able to control mouse and keyboard or record the contents of your screen through the windowing system
lv: Ja programma ir pareizi izstrādāta, tā ievēros šos iestatījumus, tomēr ir gadījumi, kad pat pēc šādu iespēju izslēgšanas tā joprojām var kontrolēt peli un tastatūru vai ierakstīt ekrāna saturu caur logu sistēmu.

[ctx: @label:group]
en: General:
lv: Pamata:

[ctx: @option:check]
en: Send notifications
lv: Sūtīt paziņojumus

[ctx: @option:check]
en: Block automatic sleep and screen locking
lv: Bloķēt automātisko iesnaudināšanu un ekrāna bloķēšanu

[ctx: @option:check]
en: Activate game mode
lv: Ieslēgt spēļu režīmu

[ctx: @info:tooltip]
en: Allows the application to activate game mode if you are using it on your system.
lv: Ļauj programmai ieslēgt spēļu režīmu, ja sistēmā tādu izmantojat

[ctx: @option:check]
en: Gain higher process priority
lv: Iegūt augstāku procesa prioritāti

[ctx: @label:listbox]
en: Take screenshots:
lv: Uzņemt ekrānattēlus:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask Once
lv: Jautāt vienreiz

[ctx: @item:inlistbox]
en: Deny
lv: Liegt

[ctx: @item:inlistbox]
en: Allow
lv: Atļaut

[ctx: @item:inlistbox]
en: Always Ask
lv: Jautāt vienmēr

[ctx: @title:group]
en: Camera access:
lv: Piekļuve kamerai:

[ctx: @label:listbox]
en: Location accuracy:
lv: Atrašanās vietas precizitāte:

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Deny
lv: Liegt

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Country
lv: Valsts

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: City
lv: Pilsēta

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Neighborhood
lv: Apkaime

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Street
lv: Iela

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Exact
lv: Precīza

[ctx: @label:listbox]
en: Set desktop and lock screen background:
lv: Iestatīt darbvirsmas un bloķēšanas ekrāna tapeti:

[ctx: @label]
en: Screen sharing:
lv: Ekrāna kopīgošana:

[ctx: @action:button]
en: Manage %1 Session | Manage %1 Sessions
lv[0]: Pārvaldīt %1 sesiju
lv[1]: Pārvaldīt %1 sesijas
lv[2]: Pārvaldīt %1 sesiju

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Screencast Sessions
lv: %1 — ekrānieraksta sesijas

[ctx: @label 'Remote control' like in xdg-desktop-portal-kde remotedesktopdialog.cpp]
en:  Remote control:
lv:  Attālā pārvaldība:

[ctx: @option:check]
en: Control pointer & keyboard, and share screen with other apps without asking
lv: Pārvaldīt peles rādītāju un tastatūru un kopīgot ekrānu ar citām programmām bez vaicāšanas

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Remote Desktop Sessions
lv: %1 — attālas darbvirsmas sesijas

[ctx: @action:button]
en: Revoke
lv: Atsaukt

en: Add Filesystem Path Permission
lv: Pievienot datņu sistēmas ceļa atļauju

en: Add Session Bus Permission
lv: Pievienot sesijas kopnes atļauju

en: Add System Bus Permission
lv: Pievienot sistēmas kopnes atļauju

en: Enter filesystem path:
lv: Norādiet datņu sistēmas ceļu:

en: Enter session bus name:
lv: Norādiet sesijas kopnes nosaukumu:

en: Enter system bus name:
lv: Norādiet sistēmas kopnes nosaukumu:
