flatpak-kcm - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: None
nl: Geen

en: see
nl: zie

en: own
nl: eigen

en: OFF
nl: UIT

en: read/write
nl: lezen/schrijven

en: read-only
nl: alleen-lezen

en: create
nl: aanmaken

en: Internet Connection
nl: Internetverbinding

en: Inter-process Communication
nl: Inter-procescommunicatie

en: X11 Windowing System
nl: X11 venstersysteem

en: Wayland Windowing System
nl: Wayland venstersysteem

en: Fallback to X11 Windowing System
nl: Terugvallen op het X11 venstersysteem

en: Pulseaudio Sound Server
nl: Pulseaudio-geluidserver

en: Session Bus Access
nl: Toegang tot sessiebus

en: System Bus Access
nl: Toegang tot systeembus

en: Remote Login Access
nl: Toegang tot aanmelden op afstand

en: Smart Card Access
nl: Toeging met smartcard

en: Print System Access
nl: Toegang tot afdruksysteem

en: Kernel-based Virtual Machine Access
nl: Toegang tot op kernel gebaseerde virtuele machine

en: Direct Graphic Rendering
nl: Directe grafische rendering

en: Device Access
nl: Toegang tot apparaat

en: System Calls by Development Tools
nl: Systeemaanroepen door ontwikkelhulpmiddelen

en: Run Multiarch/Multilib Binaries
nl: Multiarch/Multilib binaire bestanden

en: Canbus Socket Access
nl: Canbus toegang tot socket

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
nl: Dev/shm delen over alle exemplaren van een app per gebruikers-ID

en: All User Files
nl: Alle gebruikersbestanden

en: All System Files
nl: Alle systeembestanden

en: All System Libraries, Executables and Binaries
nl: Alle systeembiblotheken, uitvoerbare programma's en binaire bestanden

en: All System Configurations
nl: Alle systeemconfiguraties

en: Basic Permissions
nl: Basis toegangsrechten

en: Filesystem Access
nl: Toegang tot bestandssysteem

en: Advanced Permissions
nl: Geavanceerde toegangsrechten

en: Subsystems Shared
nl: Subsystemen gedeeld

en: Features Allowed
nl: Mogelijkheden toegestaan

en: Session Bus Policy
nl: Beleid voor sessiebus

en: System Bus Policy
nl: Beleid voor systeembus

en: Environment
nl: Omgeving

en: Add a new filesystem path
nl: Een nieuw bestandssysteempad toevoegen

en: Add a new session bus
nl: Een nieuwe sessiebus toevoegen

en: Add a new system bus
nl: Een nieuwe systeembus toevoegen

en: Add a new environment variable
nl: Een nieuwe omgevingsvariabele toevoegen

en: Set Environment Variable
nl: Omgevingsvariabele instellen

en: Enter variable...
nl: Variabele invoeren...

en: Enter value...
nl: Waarde invoeren...

en: Flatpak Applications
nl: Flatpak-toepassingen

en: Apply Permissions
nl: Toegangsrechten toepassen

en: The permissions of this application have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
nl: De toegangsrechten van deze toepassing zijn gewijzigd. Wilt u deze wijzigingen toepassen of ze verwerpen?

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Select an application from the list to view its permissions here
nl: Een toepassing uit de lijst selecteren om hier zijn toegangsrechten te bekijken

en: Hide advanced permissions
nl: Geavanceerde toegangsrechten verbergen

en: Show advanced permissions
nl: Geavanceerde toegangsrechten tonen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add Filesystem Path Permission
nl: Toegangsrechten van bestandssysteempad toevoegen

en: Add Session Bus Permission
nl: Toegangsrechten van sessiebus toevoegen

en: Add System Bus Permission
nl: Toegangsrechten van systeembus toevoegen

en: Enter filesystem path...
nl: Bestandssysteempad invoeren...

en: Enter session bus name...
nl: Sessiebusnaam invoeren...

en: Enter system bus name...
nl: Systeembusnaam invoeren...
