flatpak-kcm - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: None
pl: Brak

en: see
pl: oglądanie

en: talk
pl: rozmowy

en: own
pl: własny

en: OFF
pl: WYŁ.

en: read/write
pl: odczyt/zapis

en: read-only
pl: tylko-do-odczytu

en: create
pl: tworzenie

en: Internet Connection
pl: Połączenie internetowe

en: Inter-process Communication
pl: Porozumiewanie się pomiędzy procesami

en: X11 Windowing System
pl: System okien X11

en: Wayland Windowing System
pl: System okien Wayland

en: Fallback to X11 Windowing System
pl: Wycofanie się do systemu okien X11

en: Pulseaudio Sound Server
pl: Serwer dźwięku PulseAudio

en: Session Bus Access
pl: Dostęp do szyny sesji

en: System Bus Access
pl: Dostęp do szyny systemowej

en: Remote Login Access
pl: Dostęp do zdalnego logowania

en: Smart Card Access
pl: Dostęp do kart inteligentnych

en: Print System Access
pl: Wyświetl dostęp do systemu

en: Kernel-based Virtual Machine Access
pl: Dostęp do maszyn wirtualnych opartych na jądrze

en: Direct Graphic Rendering
pl: Bezpośrednie wyświetlanie grafiki

en: Host dev/shm
pl: dev/shm gospodarza

en: Device Access
pl: Dostęp do urządzeń

en: System Calls by Development Tools
pl: Wywołania systemowe wg narzędzi programistycznych

en: Run Multiarch/Multilib Binaries
pl: Uruchamiaj pliki z różnych architektur/bibliotek

en: Canbus Socket Access
pl: Dostęp do gniazda Canbus

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
pl: Współdziel dev/shm ze wszystkimi wystąpieniami aplikacji na podstawie ID użytkownika

en: All User Files
pl: Wszystkie pliki użytkownika

en: All System Files
pl: Wszystkie pliki systemowe

en: All System Libraries, Executables and Binaries
pl: Wszystkie biblioteki systemowe oraz pliki wykonywalne

en: All System Configurations
pl: Wszystkie ustawienia systemu

en: Basic Permissions
pl: Uprawnienia podstawowe

en: Filesystem Access
pl: Dostęp do systemu plików

en: Advanced Permissions
pl: Uprawnienia rozszerzone

en: Subsystems Shared
pl: Podsystemy współdzielone

en: Sockets
pl: Gniazda

en: Features Allowed
pl: Dozwolone możliwości

en: Session Bus Policy
pl: Zasady szyny sesji

en: System Bus Policy
pl: Zasady szyny systemu

en: Environment
pl: Środowisko

en: Add a new filesystem path
pl: Dodaj nową ścieżkę systemu plików

en: Add a new session bus
pl: Dodaj nową szynę sesji

en: Add a new system bus
pl: Dodaj nową szynę systemu

en: Add a new environment variable
pl: Dodaj nową zmienną środowiskową

en: Set Environment Variable
pl: Ustaw zmienną środowiskową

en: Enter variable...
pl: Wpisz zmienną...

en: Enter value...
pl: Wpisz wartość...

en: Flatpak Applications
pl: Aplikacje Flatpak

en: Apply Permissions
pl: Zastosuj uprawnienia

en: The permissions of this application have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
pl: Uprawnienia tej aplikacji uległy zmianie. Zastosować, czy porzucić te zmiany?

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Select an application from the list to view its permissions here
pl: Wybierz aplikację ze spisu, aby zobaczyć tutaj jej uprawnienia

en: Hide advanced permissions
pl: Ukryj rozszerzone uprawnienia

en: Show advanced permissions
pl: Pokaż rozszerzone uprawnienia

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add Filesystem Path Permission
pl: Dodaj uprawnienia do ścieżki systemu plików

en: Add Session Bus Permission
pl: Dodaj uprawienia szyny sesji

en: Add System Bus Permission
pl: Dodaj uprawienia szyny systemu

en: Enter filesystem path...
pl: Wpisz ścieżkę systemu plików...

en: Enter session bus name...
pl: Wpisz nazwę szyny sesji...

en: Enter system bus name...
pl: Wpisz nazwę szyny systemu...
