flatpak-kcm - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: None
pl: Brak

en: see
pl: oglądanie

en: talk
pl: rozmowy

en: own
pl: własny

en: OFF
pl: WYŁ.

en: read/write
pl: odczyt/zapis

en: read-only
pl: tylko-do-odczytu

en: create
pl: tworzenie

en: Internet connection
pl: Połączenie internetowe

en: Inter-process communication
pl: Porozumiewanie się pomiędzy procesami

en: X11 windowing system
pl: System okien X11

en: Wayland windowing system
pl: System okien Wayland

en: Fallback to X11 windowing system
pl: Wycofanie się do systemu okien X11

en: Pulseaudio sound server
pl: Serwer dźwięku PulseAudio

en: Session bus access
pl: Dostęp do szyny posiedzenia

en: System bus access
pl: Dostęp do szyny systemowej

en: Remote login access
pl: Dostęp do zdalnego logowania

en: Smart card access
pl: Dostęp do kart inteligentnych

en: Print system access
pl: Wyświetl dostęp do systemu

en: Kernel-based Virtual Machine access
pl: Dostęp do maszyn wirtualnych opartych na jądrze

en: Direct graphic rendering
pl: Bezpośrednie wyświetlanie grafiki

en: Host dev/shm
pl: dev/shm gospodarza

en: Device access
pl: Dostęp do urządzeń

en: System calls by development tools
pl: Wywołania systemowe wg narzędzi programistycznych

en: Run multiarch/multilib binaries
pl: Uruchamiaj pliki z różnych architektur/bibliotek

en: Canbus socket access
pl: Dostęp do gniazda Canbus

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
pl: Współdziel dev/shm ze wszystkimi wystąpieniami aplikacji na podstawie ID użytkownika

en: All user files
pl: Wszystkie pliki użytkownika

en: All system files
pl: Wszystkie pliki systemowe

en: All system libraries, executables and binaries
pl: Wszystkie biblioteki systemowe oraz pliki wykonywalne

en: All system configurations
pl: Wszystkie ustawienia systemu

en: Basic Permissions
pl: Uprawnienia podstawowe

en: Filesystem Access
pl: Dostęp do systemu plików

en: Advanced Permissions
pl: Uprawnienia rozszerzone

en: Subsystems Shared
pl: Podsystemy współdzielone

en: Sockets
pl: Gniazda

en: Device Access
pl: Dostęp do urządzeń

en: Features Allowed
pl: Dozwolone możliwości

en: Session Bus Policy
pl: Zasady szyny posiedzenia

en: System Bus Policy
pl: Zasady szyny systemu

en: Environment
pl: Środowisko

en: Add a new filesystem path
pl: Dodaj nową ścieżkę systemu plików

en: Add a new session bus
pl: Dodaj nową szynę posiedzenia

en: Add a new system bus
pl: Dodaj nową szynę systemu

en: Add a new environment variable
pl: Dodaj nową zmienną środowiskową

en: Set Environment Variable
pl: Ustaw zmienną środowiskową

[ctx: @label:textbox name of environment variable]
en: Name:
pl: Nazwa:

[ctx: @label:textbox value of environment variable]
en: Value:
pl: Wartość:

[ctx: @title:window]
en: Apply Permissions
pl: Zastosuj uprawnienia

[ctx: @info dialog main text]
en: The permissions of application %1 have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
pl: Uprawnienia aplikacji %1 uległy zmianie. Zastosować, czy porzucić te zmiany?

[ctx: @info accessible.description for list]
en: Version %1
pl: Wersja %1

[ctx: @action:button in section header]
en: Hide advanced permissions
pl: Ukryj rozszerzone uprawnienia

[ctx: @action:button in section header]
en: Show advanced permissions
pl: Pokaż rozszerzone uprawnienia

[ctx: @action:button in section header]
en: Add New…
pl: Dodaj nowe…

[ctx: action:button accessible]
en: Add New File System Permission
pl: Dodaj nowe uprawnienia do systemu plików

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application from the list to view its permissions here
pl: Wybierz aplikację ze spisu, aby zobaczyć tutaj jej uprawnienia

en: Add Filesystem Path Permission
pl: Dodaj uprawnienia do ścieżki systemu plików

en: Add Session Bus Permission
pl: Dodaj uprawienia szyny posiedzenia

en: Add System Bus Permission
pl: Dodaj uprawienia szyny systemu

en: Enter filesystem path:
pl: Wpisz ścieżkę systemu plików:

en: Enter session bus name:
pl: Wpisz nazwę szyny posiedzenia:

en: Enter system bus name:
pl: Wpisz nazwę szyny systemu:
