flatpak-kcm - en to sl translation catalogue (102 entries)

en: None
sl: Brez

en: see
sl: glejte

en: talk
sl: govori

en: own
sl: lasten

en: OFF
sl: Izklopljeno

en: read/write
sl: branje/pisanje

en: read-only
sl: samo za branje

en: create
sl: ustvari

en: Internet connection
sl: Internetna povezava

en: Inter-process communication
sl: Medprocesna komunikacija

en: X11 windowing system
sl: Okenski sistem X11

en: Wayland windowing system
sl: Okenski sistem Wayland

en: Fallback to X11 windowing system
sl: Povratek na okenski sistem X11

en: Pulseaudio sound server
sl: Zvočni strežnik PulseAudio

en: Session bus access
sl: Dostop do sejnega vodila

en: System bus access
sl: Dostop do sistemskega vodila

en: Remote login access
sl: Dostop z oddaljeno prijavo

en: Smart card access
sl: Dostop s pametno kartico

en: Print system access
sl: Dostop do sistema tiskanja

en: Kernel-based Virtual Machine access
sl: Dostop do navideznega stroja na ravni jedra

en: Direct graphic rendering
sl: Neposredno grafično upodabljanje

en: Host dev/shm
sl: Gostiteljev dev/shm

en: Device access
sl: Dostop do naprave

en: System calls by development tools
sl: Sistemski klici iz razvojnih orodij

en: Run multiarch/multilib binaries
sl: Zaženi večarhitekturne/večknjižnične izvršilne datoteke

en: Canbus socket access
sl: Dostop do vtičnic Canbus

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
sl: Skupna raba dev/shm v vseh primerih aplikacije na ID uporabnika

en: All user files
sl: Vse uporabniške datoteke

en: All system files
sl: Vse sistemske datoteke

en: All system libraries, executables and binaries
sl: Vse sistemske knjižnice, izvršilne in binarne datoteke

en: All system configurations
sl: Vse sistemske konfiguracije

en: Basic Permissions
sl: Osnovna dovoljenja

en: Filesystem Access
sl: Dostop do datotečnega sistema

en: Advanced Permissions
sl: Napredna dovoljenja

en: Subsystems Shared
sl: Podsistemi v skupni rabi

en: Sockets
sl: Vtičnice

en: Device Access
sl: Dostop do naprave

en: Features Allowed
sl: Dovoljene funkcije

en: Session Bus Policy
sl: Pravilna sejnega vodila

en: System Bus Policy
sl: Pravila sistemskega vodila

en: Environment
sl: Okolje

en: Add a new filesystem path
sl: Dodaj novo poti datotečnega sistema

en: Add a new session bus
sl: Dodaj novo sejno vodilo

en: Add a new system bus
sl: Dodaj novo sistemsko vodilo

en: Add a new environment variable
sl: Dodaj novo okoljsko spremenljivko

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Record the Screen
sl: Snemaj zaslon

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Control the Clipboard
sl: Nadzor odložišča

[ctx: Part of a list of things]
en: Keyboard
sl: Tipkovnica

[ctx: Part of a list of things]
en: Mouse
sl: Miška

[ctx: Part of a list of things]
en: Touchscreen
sl: Zaslon na dotik

[ctx: %1 is a list of things formed from above]
en: Control %1
sl: Nadzor %1

[ctx: %1 is the title of a window, %2 the name of an application]
en: Window "%1" of %2
sl: Okno "%1" od %2

en: Region at (%1,%2) with size %3x%4
sl: Območje pri (%1,%2) z velikostjo %3x%4

en: Virtual Screen
sl: Navidezni zaslon

en: The entire Workspace
sl: Celoten delovni prostor

[ctx: %1 is the position of the screen]
en: A disconnected Screen at %1
sl: Prekinjen zaslon na %1

en: Set Environment Variable
sl: Nastavi spremenljivko okolja

[ctx: @label:textbox name of environment variable]
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: @label:textbox value of environment variable]
en: Value:
sl: Vrednost:

[ctx: @title:window]
en: Apply Permissions
sl: Uveljavi dovoljenja

[ctx: @info dialog main text]
en: The permissions of application %1 have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
sl: Dovoljenja aplikacije %1 so bila spremenjena. Ali želite uveljaviti te spremembe ali jih zavreči?

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Flatpak Settings
sl: %1 – Nastavitve Flatpaka

[ctx: @action:button in section header]
en: Hide advanced permissions
sl: Skrij napredna dovoljenja

[ctx: @action:button in section header]
en: Show advanced permissions
sl: Pokaži napredna dovoljenja

[ctx: @action:button in section header]
en: Add New…
sl: Dodaj novo…

[ctx: action:button accessible]
en: Add New File System Permission
sl: Dodaj novo dovoljenje datotečnega sistema

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application from the list to view its permissions here
sl: Izberite aplikacijo s seznama, da si ogledate njena dovoljenja tukaj

[ctx: @action:intoolbar]
en: Manage Flatpak Settings
sl: Upravljaj nastavitev Flatpaka

[ctx: @info]
en: Well-behaved applications might respect these settings but even if turned off here they are still able to control mouse and keyboard or record the contents of your screen through the windowing system
sl: Pravilno delujoče aplikacije lahko upoštevajo te nastavitve, vendar lahko tudi, če so tukaj izklopljene, še vedno upravljajo miško in tipkovnico ali snemajo vsebino zaslona prek okenskega sistema

[ctx: @label:group]
en: General:
sl: Splošno:

[ctx: @option:check]
en: Send notifications
sl: Pošlji obvestila

[ctx: @option:check]
en: Block automatic sleep and screen locking
sl: Blokiraj samodejno spanje in zaklepanje zaslona

[ctx: @option:check]
en: Activate game mode
sl: Aktiviraj igralni način

[ctx: @info:tooltip]
en: Allows the application to activate game mode if you are using it on your system.
sl: Aplikaciji omogoča aktiviranje igralnega načina, če ga uporabljate v sistemu.

[ctx: @option:check]
en: Gain higher process priority
sl: Pridobi višjo prioriteto procesa

[ctx: @label:listbox]
en: Take screenshots:
sl: Naredi posnetke zaslona:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask Once
sl: Vprašaj enkrat

[ctx: @item:inlistbox]
en: Deny
sl: Zavrni

[ctx: @item:inlistbox]
en: Allow
sl: Dovoli

[ctx: @item:inlistbox]
en: Always Ask
sl: Vedno vprašaj

[ctx: @title:group]
en: Camera access:
sl: Dostop kamere:

[ctx: @label:listbox]
en: Location accuracy:
sl: Natančnost lokacije:

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Deny
sl: Zavrni

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Country
sl: Država

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: City
sl: Mesto

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Neighborhood
sl: Soseska

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Street
sl: Ulica

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Exact
sl: Točno

[ctx: @label:listbox]
en: Set desktop and lock screen background:
sl: Nastavitev ozadja namizja in zaklenjenega zaslona:

[ctx: @label]
en: Screen sharing:
sl: Deljenje zaslona:

[ctx: @action:button]
en: Manage %1 Session | Manage %1 Sessions
sl[0]: Upravljaj %1 seje
sl[1]: Upravljaj %1 sejo
sl[2]: Upravljaj %1 seji
sl[3]: Upravljaj %1 seje

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Screencast Sessions
sl: %1 – Seje posnetkov zaslona

[ctx: @label 'Remote control' like in xdg-desktop-portal-kde remotedesktopdialog.cpp]
en:  Remote control:
sl:  Oddaljeno upravljanje:

[ctx: @option:check]
en: Control pointer & keyboard, and share screen with other apps without asking
sl: Upravljajte kazalec in tipkovnico ter delite zaslon z drugimi aplikacijami brez vprašanj

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Remote Desktop Sessions
sl: %1 – Seje oddaljenega namizja

[ctx: @action:button]
en: Revoke
sl: Prekliči

en: Add Filesystem Path Permission
sl: Dodaj dovoljenje za pot datotečnega sistema

en: Add Session Bus Permission
sl: Dodaj dovoljenje za sejno vodilo

en: Add System Bus Permission
sl: Dodaj dovoljenja za sistemsko vodilo

en: Enter filesystem path:
sl: Vnesite pot datotečnega sistema:

en: Enter session bus name:
sl: Vnesite ime sejnega vodila:

en: Enter system bus name:
sl: Vnesite ime sistemskega vodila:
