flatpak-kcm - en to uk translation catalogue (102 entries)

en: None
uk: Немає

en: see
uk: перегляд

en: own
uk: власність

en: OFF
uk: Вимкнено

en: read/write
uk: читання-запис

en: read-only
uk: лише читання

en: create
uk: створити

en: Internet connection
uk: інтернет-з'єднання

en: Inter-process communication
uk: Обмін даними між процесами

en: X11 windowing system
uk: Керування вікнами X11

en: Wayland windowing system
uk: Керування вікнами Wayland

en: Fallback to X11 windowing system
uk: Резервне керування вікнами X11

en: Pulseaudio sound server
uk: Звуковий сервер PulseAudio

en: Session bus access
uk: Доступ до шини сеансу

en: System bus access
uk: Доступ до шини системи

en: Remote login access
uk: Доступ до віддаленого входу

en: Smart card access
uk: Доступ до карток пам'яті

en: Print system access
uk: Доступ до системи друку

en: Kernel-based Virtual Machine access
uk: Доступ до віртуальних машин на основі ядра

en: Direct graphic rendering
uk: Безпосереднє відтворення графіки

en: Host dev/shm
uk: dev/shm основної системи

en: Device access
uk: Доступ до пристроїв

en: System calls by development tools
uk: Системні виклики інструментів розробника

en: Run multiarch/multilib binaries
uk: Виконання мультиархітектурних/мультибібліотечних бінарних файлів

en: Canbus socket access
uk: Доступ до сокета canbus

en: Share dev/shm across all instances of an app per user ID
uk: Спільне використання dev/shm усіма екземплярами програми з одним ідентифікатором користувача

en: All user files
uk: Усі файли користувача

en: All system files
uk: Усі файли системи

en: All system libraries, executables and binaries
uk: Усі бібліотеки, виконувані та двійкові файли системи

en: All system configurations
uk: Усі налаштування системи

en: Basic Permissions
uk: Основні права доступу

en: Filesystem Access
uk: Доступ до файлової системи

en: Advanced Permissions
uk: Розширені права доступу

en: Subsystems Shared
uk: Спільні підсистеми

en: Sockets
uk: Сокети

en: Device Access
uk: Доступ до пристроїв

en: Features Allowed
uk: Дозволені можливості

en: Session Bus Policy
uk: Правила доступу до шини сеансу

en: System Bus Policy
uk: Правила доступу до шини системи

en: Environment
uk: Середовище

en: Add a new filesystem path
uk: Додати новий шлях у файловій системі

en: Add a new session bus
uk: Додати нову шину сеансу

en: Add a new system bus
uk: Додати нову шину системи

en: Add a new environment variable
uk: Додати нову змінну середовища

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Record the Screen
uk: Запис з екрана

[ctx: not an action but the ability to do so]
en: Control the Clipboard
uk: Керування буфером обміну даними

[ctx: Part of a list of things]
en: Keyboard
uk: Клавіатура

[ctx: Part of a list of things]
en: Mouse
uk: Миша

[ctx: Part of a list of things]
en: Touchscreen
uk: Сенсорний екран

[ctx: %1 is a list of things formed from above]
en: Control %1
uk: Керування %1

[ctx: %1 is the title of a window, %2 the name of an application]
en: Window "%1" of %2
uk: Вікно «%1» %2

en: Region at (%1,%2) with size %3x%4
uk: Область у (%1,%2) з розміром %3x%4

en: Virtual Screen
uk: Віртуальний екран

en: The entire Workspace
uk: Уся робоча область

[ctx: %1 is the position of the screen]
en: A disconnected Screen at %1
uk: Від'єднаний екран у %1

en: Set Environment Variable
uk: Встановити змінну середовища

[ctx: @label:textbox name of environment variable]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label:textbox value of environment variable]
en: Value:
uk: Значення:

[ctx: @title:window]
en: Apply Permissions
uk: Застосування прав доступу

[ctx: @info dialog main text]
en: The permissions of application %1 have been changed. Do you want to apply these changes or discard them?
uk: Права доступу для програми %1 було змінено. Хочете застосувати змінені права чи відкинути зміни?

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Flatpak Settings
uk: %1 – параметри Flatpak

[ctx: @info accessible.description for list]
en: Version %1
uk: Версія %1

[ctx: @action:button in section header]
en: Hide advanced permissions
uk: Приховати розширені права доступу

[ctx: @action:button in section header]
en: Show advanced permissions
uk: Показати розширені права доступу

[ctx: @action:button in section header]
en: Add New…
uk: Додати…

[ctx: action:button accessible]
en: Add New File System Permission
uk: Додати нові права доступу до файлової системи

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application from the list to view its permissions here
uk: Виберіть програму зі списку, щоб переглянути її права доступу

[ctx: @action:intoolbar]
en: Manage Flatpak Settings
uk: Керування параметрами Flatpak

[ctx: @info]
en: Well-behaved applications might respect these settings but even if turned off here they are still able to control mouse and keyboard or record the contents of your screen through the windowing system
uk: Належним чином написані програми можуть брати до уваги ці параметри, але навіть якщо можливості вимкнено тут, ці програми зможуть керувати мишею та клавіатурою і вести запис з екрана за допомогою системи керування вікнами

[ctx: @label:group]
en: General:
uk: Загальне:

[ctx: @option:check]
en: Send notifications
uk: Надіслати сповіщення

[ctx: @option:check]
en: Block automatic sleep and screen locking
uk: Блокувати автоматичне присипляння і блокування екрана

[ctx: @option:check]
en: Activate game mode
uk: Активувати ігровий режим

[ctx: @info:tooltip]
en: Allows the application to activate game mode if you are using it on your system.
uk: Дозволяє програмі активувати ігровий режим, якщо ви використовуєте такий у вашій системі.

[ctx: @option:check]
en: Gain higher process priority
uk: Отримувати вищий пріоритет процесу

[ctx: @label:listbox]
en: Take screenshots:
uk: Робити знімки екрана:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask Once
uk: Запитати лише раз

[ctx: @item:inlistbox]
en: Deny
uk: Заборонити

[ctx: @item:inlistbox]
en: Allow
uk: Дозволити

[ctx: @item:inlistbox]
en: Always Ask
uk: Завжди питати

[ctx: @title:group]
en: Camera access:
uk: Доступ до камери:

[ctx: @label:listbox]
en: Location accuracy:
uk: Точність розташування:

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Deny
uk: Заборонити

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Country
uk: Країна

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: City
uk: Місто

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Neighborhood
uk: Сусідство

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Street
uk: Вулиця

[ctx: @item:inlistbox location accuracy]
en: Exact
uk: Точно

[ctx: @label:listbox]
en: Set desktop and lock screen background:
uk: Встановити фонове зображення стільниці та сторінки блокування екрана:

[ctx: @label]
en: Screen sharing:
uk: Оприлюднення екрана:

[ctx: @action:button]
en: Manage %1 Session | Manage %1 Sessions
uk[0]: Керувати %1 сеансом
uk[1]: Керувати %1 сеансами
uk[2]: Керувати %1 сеансами
uk[3]: Керувати %1 сеансом

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Screencast Sessions
uk: %1 – відеозапис сеансів

[ctx: @label 'Remote control' like in xdg-desktop-portal-kde remotedesktopdialog.cpp]
en:  Remote control:
uk:  Дистанційне керування:

[ctx: @option:check]
en: Control pointer & keyboard, and share screen with other apps without asking
uk: Керувати вказівником і клавіатурою та ділитися екраном з іншими програмами без підтвердження

[ctx: @title:window %1 is the name of the application]
en: %1 – Remote Desktop Sessions
uk: %1 — сеанси віддаленої стільниці

[ctx: @action:button]
en: Revoke
uk: Відкликати

en: Add Filesystem Path Permission
uk: Додати права доступу до шляху у файловій системі

en: Add Session Bus Permission
uk: Додати права доступу до сеансу

en: Add System Bus Permission
uk: Додати права доступу до системи

en: Enter filesystem path:
uk: Введіть шлях у файловій системі:

en: Enter session bus name:
uk: Введіть назву шини сеансу:

en: Enter system bus name:
uk: Введіть назву шини системи:
