flatpak master - en to sk translation catalogue (137 entries)

en: Export runtime instead of app
sk: Exportuje prostredie namiesto aplikácie

en: ARCH
sk: ARCHITEKTÚRA

en: Url for repo
sk: Url pre repozitár

en: Add GPG key from FILE (- for stdin)
sk: Pridá kľúč GPG zo SÚBORU (- pre štandardný vstup)

en: FILE
sk: SÚBOR

en: COMMIT
sk: ZAČLENENIE

en: Too many arguments
sk: Príliš veľa parametrov

en: '%s' is not a valid repository
sk: „%s“ nie je platným repozitárom

en: '%s' is not a valid name: %s
sk: „%s“ nie je platným názvom: %s

en: '%s' is not a valid branch name: %s
sk: „%s“ nie je platným názvom vetvy: %s

en: Add bind mount
sk: Pridá viazané pripojenie

en: DEST=SRC
sk: CIEĽ=ZDROJ

en: Start build in this directory
sk: Spustí zostavenie v tomto adresári

en: DIR
sk: ADRESÁR

en: Use alternative file for the metadata
sk: Použije alternatívny súbor pre metaúdaje

en: DIRECTORY must be specified
sk: ADRESÁR musí byť určený

en: Unable to start app
sk: Nie je možné spustiť aplikáciu

en: SRC-REPO
sk: ZDROJ-REPOZITÁR

en: One line subject
sk: Predmet na jeden riadok

en: SUBJECT
sk: PREDMET

en: Full description
sk: Úplný popis

en: BODY
sk: TELO

en: Files to exclude
sk: Súbory na vylúčenie

en: PATTERN
sk: VZOR

en: Excluded files to include
sk: Vylúčené súbory na zahrnutie

en: No name specified in the metadata
sk: Nie je určený žiadny názov v metaúdajoch

en: Command to set
sk: Príkaz, ktorý sa má nastaviť

en: COMMAND
sk: PRÍKAZ

en: Don't process exports
sk: Nespracuje exporty

en: Extra data info
sk: Informácie o údajoch navyše

en: RUNTIME
sk: PROSTREDIE

en: Build directory %s not initialized
sk: Adresár zostavenia %s nie je inicializovaný

en: Build directory %s already finalized
sk: Adresár zostavenia %s je už uzavretý

en: Arch to use
sk: Architektúra , ktorá sa má použiť

en: APP
sk: APLIKÁCIA

en: VERSION
sk: VERZIA

en: Include this base extension
sk: Zahrnie toto základné rozšírenie

en: EXTENSION
sk: ROZŠÍRENIE

en: Add a tag
sk: Pridá značku

en: TAG
sk: ZNAČKA

en: RUNTIME must be specified
sk: PROSTREDIE musí byť určené

en: '%s' is not a valid application name: %s
sk: „%s“ nie je platným názvom aplikácie: %s

en: Build directory %s already initialized
sk: Adresár zostavenia %s je už inicializovaný

en: Arch to install for
sk: Architektúra, pre ktorú sa má inštalovať

en: LOCATION must be specified
sk: UMIESTNENIE musí byť určené

en: TITLE
sk: NÁZOV

en: BRANCH
sk: VETVA

en: DEPTH
sk: HĹBKA

en: Generating delta: %s (%.10s)
sk: Generovanie delta súboru: %s (%.10s)

en: Generating delta: %s (%.10s-%.10s)
sk: Generovanie delta súboru: %s (%.10s-%.10s)

en: Updating summary
sk: Aktualizovanie zhrnutia

en: Total objects: %u
sk: Objektov celkom: %u

en: Deleted %u objects, %s freed
sk: Odstránených %u objektov, %s uvoľnených

en: FILE must be specified
sk: SÚBOR musí byť určený

en: Not exported
sk: Neexportované

en: No such pid %s
sk: Identifikátor pid %s neexistuje

en: Show ref
sk: Zobrazí referenciu

en: Show commit
sk: Zobrazí začlenenie

en: Show origin
sk: Zobrazí pôvod

en: PATH
sk: CESTA

en: NAME must be specified
sk: NÁZOV musí byť určený

en: Bundle filename must be specified
sk: Názov súboru balíka musí byť určený

en: Remote bundles are not supported
sk: Vzdialené balíky nie sú podporované

en: List installed runtimes
sk: Vypíše zoznam nainštalovaných prostredí

en: List installed applications
sk: Vypíše zoznam nainštalovaných aplikácií

en: Arch to show
sk: Architektúra. ktorá sa má zobraziť

en: BRANCH must be specified
sk: VETVA musí byť určená

en: Do nothing if the provided remote exists
sk: Nevykoná nič, ak poskytnutý vzdialený repozitár už existuje

en: Disable GPG verification
sk: Zakáže overovanie pomocou GPG

en: Set priority (default 1, higher is more prioritized)
sk: Nastaví prioritu (predvolená hodnota je 1, vyššia hodnota znamená väčšiu prioritu)

en: PRIORITY
sk: PRIORITA

en: Import GPG key from FILE (- for stdin)
sk: Importuje kľúč GPG zo SÚBORU (- pre štandardný vstup)

en: Disable the remote
sk: Zakáže vzdialený repozitár

en: Remote %s already exists
sk: Vzdialený repozitár %s už existuje

en: Remove remote even if in use
sk: Odstráni vzdialený repozitár, aj keď sa používa

en: Enable GPG verification
sk: Povolí overovanie pomocou GPG

en: Set a new url
sk: Nastaví novú url

en: Enable the remote
sk: Povolí vzdialený repozitár

en: Update extra metadata from the summary file
sk: Aktualizuje metaúdaje navyše zo súboru zhrnutia

en: NAME - Modify a remote repository
sk: NÁZOV - Upraví vzdialený repozitár

en: Remote NAME must be specified
sk: Musí byť určený NÁZOV vzdialeného repozitára

en: Error updating extra metadata for '%s': %s
sk: Chyba počas aktualizácie metaúdajov navyše pre „%s“: %s

en: Could not update extra metadata for %s
sk: Nepodarilo sa aktualizovať metaúdaje navyše pre %s

en: Command to run
sk: Príkaz, ktorý sa má spustiť

en: Branch to use
sk: Vetva, ktorá sa má použiť

en: Use development runtime
sk: Použije vývojové prostredie

en: Runtime to use
sk: Prostredie. ktoré sa má použiť

en: Runtime version to use
sk: Verzia prostredia, ktoré sa má použiť

en: Run an application
sk: Spustí aplikáciu

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage file access
sk: 
    Správa prístupu k súborom

en: Grant an application access to a specific file
sk: Udelí aplikácii prístup k určenému súboru

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage remote repositories
sk: 
    Správa vzdialených repozitárov

en: List all configured remotes
sk: Zoznam všetkých konfigurovaných vzdialených repozitárov

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Build applications
sk: 
    Zostavenie aplikácií

en: Export a build dir to a repository
sk: Exportuje adresár zostavenia do repozitára

en: Import a bundle file
sk: Importuje súbor balíka

en: Sign an application or runtime
sk: Podpíše aplikáciu alebo prostredie

en: Update the summary file in a repository
sk: Aktualizuje súbor zhrnutia v repozitári

en: Print version information and exit
sk: Vypíše informácie o verzii a skončí

en: Print default arch and exit
sk: Vypíše predvolenú architektúru a skončí

en: Print supported arches and exit
sk: Vypíše podporované architektúry a skončí

en: Builtin Commands:
sk: Vstavané príkazy:

en: No command specified
sk: Nebol určený žiadny príkaz

en: error:
sk: chyba:

en: Share with host
sk: Zdieľa s hostiteľom

en: SOCKET
sk: SOKET

en: DEVICE
sk: ZARIADENIE

en: Allow feature
sk: Umožní funkciu

en: FEATURE
sk: FUNKCIA

en: Don't allow feature
sk: Neumožní funkciu

en: FILESYSTEM
sk: SYSTÉM_SÚBOROV

en: DBUS_NAME
sk: NÁZOV_DBUS

en: FILENAME
sk: NÁZOV_SÚBORU

en: While opening repository %s:
sk: Počas otvárania repozitára %s:

en: Wrong size for extra data %s
sk: Nesprávna veľkosť pre údaje navyše %s

en: Not enough memory
sk: Nedostatok pamäte

en: Failed to read from exported file
sk: Zlyhalo čítanie z exportovaného súboru

en: %s is not available
sk: Aplikácia %s nie je dostupná

en: Failed to read commit %s:
sk: Zlyhalo čítanie začlenenia %s:

en: While trying to remove existing extra dir:
sk: Počas pokusu o odstránenie existujúceho adresára navyše:

en: While trying to apply extra data:
sk: Počas pokusu o aplikáciu údajov navyše:

en: %s branch %s already installed
sk: Aplikácia %s vetva %s je už nainštalovaná

en: This version of %s is already installed
sk: Táto verzia aplikácie %s je už nainštalovaná

en: %s branch %s is not installed
sk: Aplikácia %s vetva %s nie je nainštalovaná

en: Nothing matches %s
sk: Nič nevyhovuje názvu %s

en: Could not find installation %s
sk: Nepodarilo sa nájsť inštaláciu %s

en: Runtime %s, branch %s is already installed
sk: Prostredie %s, vetva %s je už nainštalovaná

en: App %s, branch %s is already installed
sk: Aplikácia %s, vetva %s je už nainštalovaná

en: No extra data sources
sk: Žiadne zdroje údajov navyše

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to install without authenticating.
en: Install signed application
sk: Nainštalovanie podpísanej aplikácie

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to install without authenticating.
en: Install signed runtime
sk: Nainštalovanie podpísaného prostredia

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update an app as the commit will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update signed application
sk: Aktualizovanie podpísanej aplikácie

en: Authentication is required to update software
sk: Na aktualizáciu softvéru sa vyžaduje overenie totožnosti

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update a runtime as the commit will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update signed runtime
sk: Aktualizovanie podpísaného prostredia

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide.
en: Install bundle
sk: Nainštalovanie balíka

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to uninstall software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to uninstall without authenticating.
en: Uninstall runtime
sk: Odinštalovanie prostredia

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to configure system-wide software repositories.
en: Configure Remote
sk: Konfigurácia vzdialeného repozitára
