flex 2.5.38 - en to uk translation catalogue (167 entries)

en: Allocation of buffer to print string failed
uk: Не вдалось виділити буфер для рядка, що виводиться

en: Allocation of buffer for line directive failed
uk: Не вдалось виділити буфер для рядкової директиви

en: Allocation of buffer for m4 def failed
uk: Не вдалось виділити буфер для m4 def

en: Allocation of buffer for m4 undef failed
uk: Не вдалось виділити буфер для m4 undef

en: State #%d is non-accepting -
uk: Стан #%d не є допустимим -

en: dangerous trailing context
uk: небезпечний замикаючий контекст

en:  associated rule line numbers:
uk:  номера рядків асоційованого правила:

en:  out-transitions:
uk:  out-переходи:

en: 
     jam-transitions: EOF
uk: 
     jam-переходи: EOF

en: consistency check failed in epsclosure()
uk: помилка при перевірці на цілісність у epsclosure()

en: 
    
    DFA Dump:
uk: 
    
    Дамп ДСА:

en: could not create unique end-of-buffer state
uk: неможливо створити унікальний стан end_of_buffer

en: state # %d:
uk: стан # %d:

en: Could not write yynxt_tbl[][]
uk: Неможливо записати yynxt_tbl[][]

en: bad transition character detected in sympartition()
uk: виявлено невірний символ переходу в sympartition()

en: 
    
    Equivalence Classes:
uk: 
    
    Класи еквівалентності:

en: state # %d accepts: [%d]
uk: стан # %d приймає: [%d]

en: state # %d accepts:
uk: стан # %d приймає:

en: Could not write yyacclist_tbl
uk: Неможливо записати yyacclist_tbl

en: Could not write yyacc_tbl
uk: Неможливо записати yyacc_tbl

en: Could not write ecstbl
uk: Неможливо записати ecstbl

en: 
    
    Meta-Equivalence Classes:
uk: 
    
    Мета-Еквівалентні Класи:

en: Could not write yymeta_tbl
uk: Неможливо записати yymeta_tbl

en: Could not write yybase_tbl
uk: Неможливо записати yybase_tbl

en: Could not write yydef_tbl
uk: Неможливо записати yydef_tbl

en: Could not write yynxt_tbl
uk: Неможливо записати yynxt_tbl

en: Could not write yychk_tbl
uk: Неможливо записати yychk_tbl

en: Could not write ftbl
uk: Неможливо записати ftbl

en: Could not write ssltbl
uk: Неможливо записати ssltbl

en: Could not write eoltbl
uk: Неможливо записати eoltbl

en: Could not write yynultrans_tbl
uk: Неможливо записати yynultrans_tbl

en: rule cannot be matched
uk: неможливо застосувати правило

en: -s option given but default rule can be matched
uk: вказано параметр -s, але правило за замовчуванням може бути застосоване

en: Can't use -+ with -l option
uk: Неможливо використовувати -+ з параметром -l

en: Can't use -f or -F with -l option
uk: Неможливо використовувати -f або -F з параметром -l

en: Can't use --reentrant or --bison-bridge with -l option
uk: Неможливо використовувати --reentrant або --bison-bridge з параметром -l

en: -Cf/-CF and -Cm don't make sense together
uk: Параметри -Cf/-CF і -Cm разом не мають сенсу

en: -Cf/-CF and -I are incompatible
uk: Параметри -Cf/-CF і -I несумісні

en: -Cf/-CF are incompatible with lex-compatibility mode
uk: Параметри -Cf/-CF несумісні з режимом lex-compatibility

en: -Cf and -CF are mutually exclusive
uk: Параметри -Cf і -CF є взаємовиключними

en: Can't use -+ with -CF option
uk: Неможливо використовувати -+ з параметром -CF

en: %array incompatible with -+ option
uk: %array несумісний з параметром -+

en: Options -+ and --reentrant are mutually exclusive.
uk: Параметри -+ і --reentrant є взаємовиключними.

en: bison bridge not supported for the C++ scanner.
uk: bison bridge не підтримується для сканера C++.

en: could not create %s
uk: неможливо створити %s

en: could not write tables header
uk: Неможливо записати заголовок таблиць

en: can't open skeleton file %s
uk: Неможливо відкрити файл-каркас %s

en: Prefix cannot include '[' or ']'
uk: Префікс не може містити «[» або «]»

en: allocation of macro definition failed
uk: Не вдалось розмістити визначення макросу

en: input error reading skeleton file %s
uk: помилка читання файла-каркаса %s

en: error closing skeleton file %s
uk: помилка при закритті файла-каркаса %s

en: error creating header file %s
uk: помилка створення файла-заголовку %s

en: error writing output file %s
uk: помилка запису у вихідний файл %s

en: error closing output file %s
uk: помилка закриття вихідного файла %s

en: error deleting output file %s
uk: помилка видалення вихідного файла %s

en: No backing up.
uk: Резервне копіювання вимкнено.

en: %d backing up (non-accepting) states.
uk: резервне копіювання %d (недопустимих) станів.

en: Compressed tables always back up.
uk: Створення резервних копій стислих таблиць виконується завжди.

en: error writing backup file %s
uk: помилка запису резервної копії файла %s

en: error closing backup file %s
uk: помилка закриття резервної копії файла %s

en: %s version %s usage statistics:
uk: статистика використання %s версії %s:

en:   scanner options: -
uk:   параметри сканера: -

en:   %d/%d NFA states
uk:   %d/%d станів НСА

en:   %d/%d DFA states (%d words)
uk:   %d/%d станів ДСА (%d слів)

en:   %d rules
uk:   %d правил

en:   No backing up
uk:  Резервне копіювання вимкнено

en:   %d backing-up (non-accepting) states
uk:  резервне копіювання %d (недопустимих) станів

en:   Compressed tables always back-up
uk:  Створення резервних копій стислих таблиць виконується завжди

en:   Beginning-of-line patterns used
uk:  Використовуються шаблони початку рядка

en:   %d/%d start conditions
uk:   %d/%d початкових умов

en:   %d epsilon states, %d double epsilon states
uk:   %d епсилон-станів, %d подвійних епсилон-станів

en:   no character classes
uk:   відсутні класи символів

en:   %d/%d character classes needed %d/%d words of storage, %d reused
uk:   %d/%d символьних класів потребують %d/%d слів для зберігання, %d використано вдруге

en:   %d state/nextstate pairs created
uk:  створено %d пар стан/наступний-стан

en:   %d/%d unique/duplicate transitions
uk:   %d/%d унікальних/повторюваних переходів

en:   %d table entries
uk:   %d елементів таблиці

en:   %d/%d base-def entries created
uk:  створено %d/%d base-def елементів

en:   %d/%d (peak %d) nxt-chk entries created
uk:   створено %d/%d (пік %d) записів nxt-chk

en:   %d/%d (peak %d) template nxt-chk entries created
uk:   створено %d/%d (пік %d) шаблонних записів nxt-chk

en:   %d empty table entries
uk:   %d порожніх елементів таблиці

en:   %d protos created
uk:   створено %d прототипів

en:   %d templates created, %d uses
uk:   створено %d шаблонів, %d використовується

en:   %d/%d equivalence classes created
uk:   створено класів еквівалентності %d/%d

en:   %d/%d meta-equivalence classes created
uk:   створено класів мета-еквівалентності %d/%d

en:   %d (%d saved) hash collisions, %d DFAs equal
uk:   %d (%d записано) колізій хеш-таблиці, %d еквівалентних ДСА

en:   %d sets of reallocations needed
uk:   потрібно %d наборів повторних розміщень

en:   %d total table entries needed
uk:   всього потрібно %d елементів таблиці

en: Internal error. flexopts are malformed.
uk: Внутрішня помилка. Неправильне значення flexopts.

en: Try `%s --help' for more information.
uk: Спробуйте «%s --help» для отримання більш докладного опису.

en: unknown -C option '%c'
uk: невідоме значення «%c» для параметру -C

en: fatal parse error
uk: фатальна помилка розбору

en: could not create backing-up info file %s
uk: неможливо створити резервну копію інформаційного файла %s

en: -l AT&T lex compatibility option entails a large performance penalty
uk: Параметр -l сумісності з AT&T lex спричиняє значне зниження продуктивності

en:  and may be the actual source of other reported performance penalties
uk: і також може бути істинним джерелом проблем з продуктивністю

en: %%option yylineno entails a performance penalty ONLY on rules that can match newline characters
uk: %%option yylineno спричиняе значне зниження продуктивності ТІЛЬКИ для правил, котрі описують символи нового рядка

en: -I (interactive) entails a minor performance penalty
uk: -I (інтерактивний) спричиняе незначне зниження продуктивності

en: yymore() entails a minor performance penalty
uk: yymore() спричиняе незначне зниження продуктивності

en: REJECT entails a large performance penalty
uk: REJECT спричиняе значне зниження продуктивності

en: Variable trailing context rules entail a large performance penalty
uk: Правила котрі мають замикаючий контекст змінної довжини значно знижують продуктивність

en: REJECT cannot be used with -f or -F
uk: REJECT не може бути використано разом з -f або -F

en: %option yylineno cannot be used with REJECT
uk: %option yylineno не може бути використано з REJECT

en: variable trailing context rules cannot be used with -f or -F
uk: Правила котрі мають замикаючий контекст змінної довжини не можуть бути використані з -f or -F

en: %option yyclass only meaningful for C++ scanners
uk: %option yyclass має сенс тільки для сканерів C++

en: Usage: %s [OPTIONS] [FILE]...
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТРИ] [ФАЙЛ]…

en: allocation of sko_stack failed
uk: не вдалось отримати пам’ять під sko_stack

en: name "%s" ridiculously long
uk: ім'я «%s» занадто довге

en: memory allocation failed in allocate_array()
uk: помилка виділення пам'яті у allocate_array()

en: bad character '%s' detected in check_char()
uk: check_char() виявив недопустимий символ «%s»

en: scanner requires -8 flag to use the character %s
uk: для використання символу %s сканер потребує опцію -8

en: memory allocation failure in xstrdup()
uk: помилка виділення пам'яті у xstrdup()

en: %s: fatal internal error, %s
uk: %s: фатальна внутрішня помилка, %s

en: attempt to increase array size failed
uk: помилка при спробі збільшити розмір масиву

en: bad line in skeleton file
uk: невідомий рядок у файлі-каркасі

en: memory allocation failed in yy_flex_xmalloc()
uk: помилка виділення пам'яті у yy_flex_xmalloc()

en: 
    
    ********** beginning dump of nfa with start state %d
uk: 
    
    ********** початок дампу НСА з початковим станом %d

en: state # %4d
uk: стан # %4d

en: ********** end of dump
uk: ********** кінець дампу

en: empty machine in dupmachine()
uk: порожній автомат у dupmachine()

en: Variable trailing context rule at line %d
uk: Правило із замикаючим контекстом змінної довжини у стрічці %d

en: bad state type in mark_beginning_as_normal()
uk: невідомий тип стану у mark_beginning_as_normal()

en: input rules are too complicated (>= %d NFA states)
uk: вхідні правила занадто складні (>= %d станів НСА)

en: found too many transitions in mkxtion()
uk: знайдено занадто багато переходів у mkxtion()

en: too many rules (> %d)!
uk: занадто багато правил (> %d)!

en: unknown error processing section 1
uk: невідома помилка при обробці розділу 1

en: bad start condition list
uk: невірний список початкових умов

en: Prefix must not contain [ or ]
uk: Префікс не може містити символи «[» або «]»

en: unrecognized rule
uk: нерозпізнане правило

en: trailing context used twice
uk: замикаючий контекст використано двічі

en: bad iteration values
uk: невірно сформований діапазон ітерацій

en: iteration value must be positive
uk: кількість ітерацій повинна бути додатнім числом

en: the character range [%c-%c] is ambiguous in a case-insensitive scanner
uk: використання діапазону символів [%c-%c] є двозначним для сканера, що не чутливий до регістру символів

en: negative range in character class
uk: символьний клас описано діапазоном, перший елемент котрого більший за останній

en: [:^lower:] is ambiguous in case insensitive scanner
uk: використання [:^lower:] є невизначеним для сканера, що не чутливий до регістру символів

en: [:^upper:] ambiguous in case insensitive scanner
uk: використання [:^upper:] є невизначеним для сканера, що не чутливий до регістру символів

en: Input line too long
uk: Занадто довгий вхідний рядок

en: malformed '%top' directive
uk: нерозпізнана директива «%top»

en: unrecognized '%' directive
uk: нерозпізнана директива «%»

en: Definition name too long
uk: Визначення має занадто довге ім'я

en: Unmatched '{'
uk: Непарна «{»

en: Definition value for {%s} too long
uk: Визначення {%s} має занадто довге значення

en: incomplete name definition
uk: неповне визначення імені

en: Option line too long
uk: Занадто довгий параметр

en: unrecognized %%option: %s
uk: нерозпізнаний %%option: %s

en: bad character class
uk: помилковий символьний клас

en: undefined definition {%s}
uk: нерозпізнане визначення {%s}

en: unbalanced parenthesis
uk: незбалансовані круглі дужки

en: bad <start condition>: %s
uk: невірно сформованана <умова, що активує правило>: %s

en: missing quote
uk: відсутні лапки

en: bad character class expression: %s
uk: символьний клас заданий некоректним виразом: %s

en: bad character inside {}'s
uk: неприйнятний символ всередині {}

en: missing }
uk: відсутній }

en: EOF encountered inside an action
uk: знайдено EOF всередині коду котрий асоційований з правилом

en: EOF encountered inside pattern
uk: знайдено EOF всередині шаблону, що задає правило

en: bad character: %s
uk: неочікуваний символ: %s

en: can't open %s
uk: неможливо відкрити %s

en: Usage: %s [OPTIONS]...
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТРИ]…

en: option `%s' doesn't allow an argument
uk: параметр «%s» повинен використовуватись без аргументу

en: option `%s' requires an argument
uk: параметр «% s» повинен використовуватись з аргументом

en: option `%s' is ambiguous
uk: параметр «%s» є двозначним

en: Unrecognized option `%s'
uk: Нерозпізнаний параметр «%s»

en: Unknown error=(%d)
uk: Невідома помилка=(%d)

en: symbol table memory allocation failed
uk: помилка виділення пам'яті для таблиці символів

en: name defined twice
uk: ім'я визначено двічі

en: start condition %s declared twice
uk: початкова умова %s описана двічі

en: premature EOF
uk: неочікуваний EOF

en: End Marker
uk: Мітка кінця

en: *Something Weird* - tok: %d val: %d
uk: *Щось не так* — tok: %d val: %d
