FocusWriter - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Fullscreen word processor
uk: Повноекранний текстовий редактор

en: FocusWriter is a simple, distraction-free word processor. It utilizes a hide-away interface that you access by moving your mouse to the edges of the screen, allowing the program to have a familiar look and feel to it while still getting out of the way so that you can immerse yourself in your work.
uk: FocusWriter це простий текстовий редактор, що дозволяє повністю зосередитися на роботі. Він використовує висувний інтерфейс, який з’являється при наведенні стрілки миші до країв екрану. Це дає можливість досягти максимально зручного для користувача зовнішнього вигляду, який не відволікає, а дозволяє повністю зануритися в роботу.

en: FocusWriter allows you to customize your environment by creating themes that control the font, colors, and background image to add ambiance. It also features on-the-fly updating statistics, daily goals, multiple open documents, spell-checking, and much more.
uk: FocusWriter дозволить вам налаштувати своє робоче оточення шляхом створення тем, в яких можна управляти шрифтами, кольорами та фоновими зображеннями. Також текстовий редактор вміє вести статистику, оновлювану в реальному часі, ставити щоденні робочі цілі, відкривати декілька документів одночасно, перевіряти орфографію і багато чого ще.

en: Additionally, when you open the program your current work in progress will automatically load and position you where you last left off so that you can immediately jump back in.
uk: Крім того, коли ви відкриєте програму, відразу ж буде завантажений прогрес вашої поточної роботи і курсор перейде на ту позицію, на якій в останній раз робота була перервана. Так ви зможете практично миттєво повернутися до справи.

en: Fullscreen Word Processor
uk: Повноекранний текстовий редактор

en: Write without distractions
uk: Писати не відволікаючись
