FocusWriter - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Fullscreen word processor
sk: Celoobrazovkový textový editor

en: FocusWriter is a simple, distraction-free word processor. It utilizes a hide-away interface that you access by moving your mouse to the edges of the screen, allowing the program to have a familiar look and feel to it while still getting out of the way so that you can immerse yourself in your work.
sk: FocusWriter je jednoduchý textový editor bez rozptýlení. Využíva skryté rozhranie, ku ktorému sa pristupuje pohybom myši na okraje obrazovky, čo umožňuje programu mať prirodzený vzhľad a dojem, zatiaľ čo si stále udržujete odstup, takže sa môžete ponoriť do svojej práce.

en: FocusWriter allows you to customize your environment by creating themes that control the font, colors, and background image to add ambiance. It also features on-the-fly updating statistics, daily goals, multiple open documents, spell-checking, and much more.
sk: FocusWriter umožňuje prispôsobiť vaše prostredie vytvorením tém, ktoré ovládajú písmo, farby a obrázok na pozadí na pridanie atmosféry. Je tiež vybavený funkciami ako priebežná aktualizácia štatistík, denné ciele, viac otvorených dokumentov, kontrolu pravopisu a oveľa viac.

en: Additionally, when you open the program your current work in progress will automatically load and position you where you last left off so that you can immediately jump back in.
sk: Navyše, pri otvorení programu sa vaša aktuálne rozpracovaná práca automaticky načíta na pozícii, kde ste naposledy skončili, takže môžete okamžite skočiť naspäť.

en: Fullscreen Word Processor
sk: Celoobrazovkový textový editor

en: Write without distractions
sk: Písať bez rozptýlenia
