FocusWriter - en to af_ZA translation catalogue (6 entries)

en: Fullscreen word processor
af_ZA: Volskerm woordverwerker

en: FocusWriter is a simple, distraction-free word processor. It utilizes a hide-away interface that you access by moving your mouse to the edges of the screen, allowing the program to have a familiar look and feel to it while still getting out of the way so that you can immerse yourself in your work.
af_ZA: FocusWriter is 'n eenvoudige woordverwerker sonder enige afleidings. Dit maak gebruik van 'n wegsteek-koppelvlak wat jy kan gebruik deur jou muis na die kante van die skerm te beweeg en verskaf sodoende 'n bekende en gebruiklike voorkoms en gevoel, terwyl die program uit jou pad bly dat jy jou in jou werk kan verdiep.

en: FocusWriter allows you to customize your environment by creating themes that control the font, colors, and background image to add ambiance. It also features on-the-fly updating statistics, daily goals, multiple open documents, spell-checking, and much more.
af_ZA: FocusWriter laat jou toe om jou omgewing te verpersoonlik. Jy kan tema's gebruik wat die lettertipe, kleure, en agtergrondfoto verander om 'n eie atmosfeer te skep. Die program ondersteun statistiek wat deurlopend opdateer, daaglikse doelwitte, veelvoudige oop dokumente, speltoetsing, en vele meer.

en: Additionally, when you open the program your current work in progress will automatically load and position you where you last left off so that you can immediately jump back in.
af_ZA: Voorts laai die program die dokument waarmee jy besig was, asook presies waar in die dokument jy besig was, wanneer jy die program oopmaak. So kan jy dadelik aan die werk spring.

en: Fullscreen Word Processor
af_ZA: Volskerm woordverwerker

en: Write without distractions
af_ZA: Skryf sonder afleidings
