FocusWriter - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Fullscreen word processor
cs: Psaní textu v režimu na celou obrazovku

en: FocusWriter is a simple, distraction-free word processor. It utilizes a hide-away interface that you access by moving your mouse to the edges of the screen, allowing the program to have a familiar look and feel to it while still getting out of the way so that you can immerse yourself in your work.
cs: FocusWriter je jednoduchý, nerozptylující zpracovatel textu. Používá schovávající se rozhraní, ke kterému se dostanete pohybem ukazovátka vaší myši k okrajům obrazovky, čímž programu umožňuje mít důvěrně známý vzhled a dojem z něj, a přitom být z dohledu, takže se můžete ponořit do své práce.

en: FocusWriter allows you to customize your environment by creating themes that control the font, colors, and background image to add ambiance. It also features on-the-fly updating statistics, daily goals, multiple open documents, spell-checking, and much more.
cs: FocusWriter vám umožňuje si své prostředí přizpůsobit vytvořením vzhledů, jež řídí písmo, barvy, a obrázek na pozadí, čímž se pracovnímu prostředí přidá určitá nálada. Nabízí také za běhu se obnovující statistikou, denní cíle, možnost mít více otevřených dokumentů, ověřování pravopisu, a mnohé další.

en: Additionally, when you open the program your current work in progress will automatically load and position you where you last left off so that you can immediately jump back in.
cs: Navíc, když otevřete program, vaše rozdělaná práce se automaticky nahraje a otevře se na místě, kde jste ji naposledy opustily, takže se do ní zase budete moci okamžitě dát.

en: Fullscreen Word Processor
cs: Celoobrazovkový editor textu

en: Write without distractions
cs: Pište bez rozptylování
