FocusWriter - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Fullscreen word processor
hu: Teljesképernyős szövegszerkesztő

en: FocusWriter is a simple, distraction-free word processor. It utilizes a hide-away interface that you access by moving your mouse to the edges of the screen, allowing the program to have a familiar look and feel to it while still getting out of the way so that you can immerse yourself in your work.
hu: A FocusWriter egy egyszerű, figyelemelterelés-mentes szövegszerkesztő program. A felhasználói felületet elrejti a képernyőről, mely az egérkurzor képernyő széléhez húzva újra megjelenik. Így biztosítja a változatlan, ismerős felületet, mégsem akadályozza miközben elmerül a munkában.

en: FocusWriter allows you to customize your environment by creating themes that control the font, colors, and background image to add ambiance. It also features on-the-fly updating statistics, daily goals, multiple open documents, spell-checking, and much more.
hu: A FocusWriter lehetőséget biztosít Önnek, hogy testre szabja a szoftvert témák létrehozásával, melyek szabályozzák a : betűtípusokat, színeket és a háttérképet. Mindezen felül rendelkezik még számos funkcióval: azonnal frissülő statisztikákkal, napi célkeret kijelzéssel, több dokumentumot is kezel egy időben, helyesírás ellenőrzéssel, és még sok egyébbel.

en: Additionally, when you open the program your current work in progress will automatically load and position you where you last left off so that you can immediately jump back in.
hu: Ráadásul, amikor megnyitja a programot a legutóbbi munkája automatikusan betöltődik így biztosítva, hogy azonnal fejest ugorhasson a munkába, ott ahol előzőleg abbahagyta.

en: Fullscreen Word Processor
hu: Teljesképernyős szövegszerkesztő

en: Write without distractions
hu: Írjon zavartalanul
