FocusWriter - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Fullscreen word processor
lt: Viso ekrano žodžių doroklė

en: FocusWriter is a simple, distraction-free word processor. It utilizes a hide-away interface that you access by moving your mouse to the edges of the screen, allowing the program to have a familiar look and feel to it while still getting out of the way so that you can immerse yourself in your work.
lt: FocusWriter yra paprasta žodžių doroklė be išblaškymų. Ji naudoja besislepiančią sąsają, kurią galima pasiekti, nuvedant pelės žymeklį prie ekrano ribų. Ši sąsaja suteikia programai pažįstamą išvaizdą ir jausmą, todėl programa jums netrukdo, o jūs galite pilnai pasinerti į savo darbą.

en: FocusWriter allows you to customize your environment by creating themes that control the font, colors, and background image to add ambiance. It also features on-the-fly updating statistics, daily goals, multiple open documents, spell-checking, and much more.
lt: FocusWriter leidžia jums tinkinti savo aplinką, kuriant temas, kurios kontroliuoja šriftą, spalvas ir fono paveikslą bei sukuria norimą atmosferą. Programoje yra statistikos atnaujinimo, kasdienio tikslo, kelių atvertų dokumentų, rašybos tikrinimo ir daugybė kitų funkcijų.

en: Additionally, when you open the program your current work in progress will automatically load and position you where you last left off so that you can immediately jump back in.
lt: Be to, kai atidarote programą, jūsų dabartinis darbas yra automatiškai įkeliamas toje vietoje, kurioje paskutinį kartą užbaigėte, todėl nedvejodami galite vėl kibti į darbą.

en: Fullscreen Word Processor
lt: Viso ekrano žodžių doroklė

en: Write without distractions
lt: Rašykite be blaškymosi
