com.github.johnfactotum.Foliate - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Yellow
eu: Amarillo

en: Red
eu: Rojo

en: Aqua
eu: Agua

en: Lime
eu: Lima

en: All Files
eu: Fitxategi guztiak

en: Publisher
eu: Argitaratzailea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Identifier
eu: Identifikatzailea

en: About This Book
eu: Liburu honi buruz

en: Image from “%s”
eu: «%s»-ren irudia

en: Image
eu: Irudia

en: of %d
eu: honena: %d

en: Reload
eu: Birkargatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Library
eu: Biblioteka

en: Dictionary
eu: Diccionario

en: Translate
eu: Itzulpena

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Menu
eu: Menua

en: Export Annotations…
eu: Esportatu oharrak…

en: Open a Copy
eu: Ireki kopia bat

en: Import Annotations…
eu: Inportatu oharrak…

en: About Foliate
eu: Foliate-ri buruz

en: Details
eu: Zehaztasunak

en: Find
eu: Bilatu

en: Contents
eu: Edukiak

en: Annotations
eu: Oharrak

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

en: Fullscreen
eu: Pantaila osoa

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Open…
eu: Ireki…

en: Location
eu: Kokalekua

en: Section
eu: Atala

en: Highlight
eu: Nabarmendu

en: Speak from Here
eu: Irakurri ozen hemendik

en: Full Justification
eu: Justifikazio osoa

en: Margins
eu: Marjinak

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Ebook;Book;EPUB;Viewer;Reader;
eu: Ebook;Liburu;EPUB;Ikustailea;Irakurgailua;
