com.github.johnfactotum.Foliate - en to fa_IR translation catalogue (232 entries)

en: Bookmark deleted
fa_IR: نشانک حذف شد

en: Undo
fa_IR: واگرد

en: Underline
fa_IR: زیرخط

en: Squiggly
fa_IR: موج‌گون

en: Strikethrough
fa_IR: خط‌درمیان

en: Yellow
fa_IR: زرد

en: Orange
fa_IR: نارنجی

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Magenta
fa_IR: ارغوانی

en: Aqua
fa_IR: سبزآبی

en: Lime
fa_IR: سبزفسفری

en: Custom Color…
fa_IR: رنگ سفارشی…

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: JSON Files
fa_IR: سندهای JSON

en: All Files
fa_IR: همهٔ سندها

en: No Annotations
fa_IR: بدون یادداشت

en: The imported file has no annotations
fa_IR: سند درون‌ریزی‌ شده بدون حاشیه است

en: Cannot Import Annotations
fa_IR: عدم امکان درون‌ریزی یادداشت‌ها

en: An error occurred
fa_IR: خطایی رخ داد

en: You don’t have any annotations for this book
fa_IR: شما هیچ یادداشتی بر این کتاب ننوشته‌اید

en: Annotations for “%s”
fa_IR: یادداشت‌های “%s”

en: %d Annotation | %d Annotations
fa_IR[0]: %d یادداشت
fa_IR[1]: %d یادداشت

en: Close
fa_IR: بستن

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: E-Book Files
fa_IR: سندهای رایاکتاب

en: Read e-books in style
fa_IR: خوانش رایاکتاب در سبک

en: Source Code
fa_IR: منبع کد

en: Publisher
fa_IR: ناشر

note: Translators: this is the heading for the publication date
en: Published
fa_IR: انتشار

note: Translators: this is the heading for the modified date
en: Updated
fa_IR: بروزرسانی

en: Language
fa_IR: زبان

en: Translated by
fa_IR: بازگردانی به دست

en: Edited by
fa_IR: ویراسته به دشت

en: Narrated by
fa_IR: روایت شده به دست

en: Illustrated by
fa_IR: تصویرسازی شده به دست

en: Produced by
fa_IR: تولید شده به دست

en: Artwork by
fa_IR: کار هنری به دست

en: Color by
fa_IR: رنگ به دست

en: Contributors
fa_IR: مشارکت‌کنندگان

en: Identifier
fa_IR: شناسه

en: About This Book
fa_IR: دربارهٔ این کتاب

en: Loc. %s of %s
fa_IR: محل %s of %s

en: Page %s of %s
fa_IR: صفحهٔ %s از %s

en: Page %s
fa_IR: صفحهٔ %s

en: Footnote
fa_IR: پانوشت

en: Go to Footnote
fa_IR: رفتن به پانوشت

en: Endnote
fa_IR: ته‌نویس

en: Go to Endnote
fa_IR: رفتن به ته‌نویس

en: Note
fa_IR: نکته

en: Go to Note
fa_IR: رفتن به نکته

en: Definition
fa_IR: تعریف

en: Go to Definition
fa_IR: رفتن به تعریف

en: Bibliography
fa_IR: کتاب‌شناسی

en: Go to Bibliography
fa_IR: رفتن به کتاب‌شناسی

en: Remove bookmark
fa_IR: برداشتن نشانک

en: Add bookmark
fa_IR: افزودن نشانک

en: File not found
fa_IR: سند یافت نشد

en: File type not supported
fa_IR: نوع سند پشتیبانی نمی‌شود

en: Annotation deleted
fa_IR: یادداشت حذف شد

en: ‘%s’
    —%s, “%s”, p. %s
fa_IR: ‘%s’
    —%s, “%s”، ص. %s

en: ‘%s’
    —“%s”, p. %s
fa_IR: ‘%s’
    —“%s”، ص. %s

en: ‘%s’ (p. %s)
fa_IR: ‘%s’ (ص. %s)

en: ‘%s’
    —%s, “%s”
fa_IR: «%s»
    — %s، «%s»

en: ‘%s’
    —“%s”
fa_IR: «%s»
    — «%s»

en: ‘%s’
fa_IR: «%s»

en: Image from “%s”
fa_IR: تصویر از “%s”

en: Image
fa_IR: تصویر

en: of %d
fa_IR: از %d

en: Reload
fa_IR: بارکردن مجدد

en: Search
fa_IR: جست‌وجو

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Remove Book?
fa_IR: حذف کتاب؟

en: Reading progress, annotations, and bookmarks will be permanently lost
fa_IR: پیشرفت خواندن، یادداشت‌ها و نشانک‌ها برای همیشه از دست خواهند رفت

en: _Cancel
fa_IR: _لغو

en: _Remove
fa_IR: _برداشتن

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Library
fa_IR: کتابخانه

note: Translators: Do NOT translate! The is the application name!
en: Foliate
fa_IR: برگه

en: Dictionary
fa_IR: واژه‌نامه

en: From <a id="link">Wiktionary</a>, released under the <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/">CC BY-SA License</a>.
fa_IR: از <a id="link">ویکی‌واژه</a>، انتشاریافته تحت <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/">CC BY-SA مجوز</a>.

en: No Definitions Found
fa_IR: تعریفی یافت نشد

en: Search on Wiktionary
fa_IR: جست‌وجو در ویکی‌واژه

en: Wikipedia
fa_IR: ویکی‌پدیا

en: From <a id="link">Wikipedia</a>, released under the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Text_of_the_Creative_Commons_Attribution-ShareAlike_4.0_International_License">CC BY-SA License</a>.
fa_IR: از <a id="link">ویکی‌پدیا</a>، انتشاریافته تحت <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Text_of_the_Creative_Commons_Attribution-ShareAlike_4.0_International_License">CC BY-SA مجوز</a>.

en: Search on Wikipedia
fa_IR: جست‌وجو در ویکی‌پدیا

en: Translate
fa_IR: ترجمه

en: Translation by Google Translate
fa_IR: ترجمه با مترجم گوگل

en: Cannot retrieve translation
fa_IR: ناتوانی در گرفتن ترجمه

en: Default
fa_IR: پیش‌گزیده

en: Gray
fa_IR: خاکستری

en: Sepia
fa_IR: قرمزقهوه‌ای

en: Grass
fa_IR: چمنی

en: Cherry
fa_IR: گیلاسی

en: Sky
fa_IR: آسمانی

en: Solarized
fa_IR: آقتاب‌زده

en: Gruvbox
fa_IR: معدن

en: Nord
fa_IR: نورد

en: Text-to-Speech Error
fa_IR: خطای گفتاربه‌متن

en: Make sure Speech Dispatcher is installed and working on your system
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که Speech Dispatcher بر روی سیستم شما نصب است و کار می‌کند

en: Copied to clipboard
fa_IR: در کلیپ‌بورد کپی شد

en: Highlight Style
fa_IR: سبک پررنگ‌سازی

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Menu
fa_IR: فهرست

en: Add Note…
fa_IR: افزودن حاشیه…

en: Open in New Window
fa_IR: گشودن در پنجرهٔ جدید

en: Export Annotations…
fa_IR: برون‌ریزی یادداشت‌ها…

en: New Window
fa_IR: پنجرهٔ جدید

en: Open a Copy
fa_IR: گشودن یک رونوشت

en: Import Annotations…
fa_IR: درون‌ریزی یادداشت‌ها…

en: About Foliate
fa_IR: دربارهٔ برگه

en: All Sections
fa_IR: همهٔ بخش‌ها

en: Current Section
fa_IR: بخش حاضر

en: Match Whole Words Only
fa_IR: فقط تطابق کامل کلمات

en: Match Case
fa_IR: تطابق شکل

en: Match Diacritics
fa_IR: تطابق اعراب‌گذاری

en: Font & Layout Settings
fa_IR: تنظیمات قلم و چیدمان

en: Scrolled Mode
fa_IR: حالت پیوسته

en: Invert Colors in Dark Mode
fa_IR: برعکس کردن رنگ‌ها در حالت تاریک

en: Autohide Cursor
fa_IR: خودپنهانی مکان‌نما

en: Print…
fa_IR: چاپ…

en: Inspector
fa_IR: بازرس

en: Book Cannot Be Opened
fa_IR: کتاب گشوده نمی‌شود

en: Details
fa_IR: جزییات

en: Open Another File…
fa_IR: گشودن سندی دیگر…

en: Pin Sidebar
fa_IR: سنجاق کردن نوار کناری

en: Book Menu
fa_IR: فهرست کتاب

en: Find
fa_IR: جست‌وجو

en: Find in book…
fa_IR: جست‌وجو در کتاب…

en: Contents
fa_IR: محتوا

en: Annotations
fa_IR: یادداشت‌ها

en: Select some text to add annotations
fa_IR: گزینش متن برای افزودن یادداشت

en: Filter annotations…
fa_IR: پالودن یادداشت‌ها…

en: Bookmarks
fa_IR: نشانک‌ها

en: No Bookmarks
fa_IR: بدون نشانک

en: Add some bookmarks to see them here
fa_IR: افزودن نشانک‌هایی برای دیدنشان در این‌جا

en: No Results Found
fa_IR: نتیجه‌ای حاصل نشد

en: Try a different search
fa_IR: تلاش برای جست‌وجویی دیگر

en: Sidebar
fa_IR: نوار کناری

en: View Menu
fa_IR: دیدن فهرست

en: Zoom Out
fa_IR: کوچک‌نمایی

en: Reset Zoom
fa_IR: بازنشانی زوم

en: Zoom In
fa_IR: بزرگ‌نمایی

en: Follow System Style
fa_IR: طبعیت از سبک سیستم

en: Light Style
fa_IR: سبک روشن

en: Dark Style
fa_IR: سبک تاریک

en: Fullscreen
fa_IR: تمام‌صفحه

en: Export Annotations
fa_IR: برون‌ریزی یادداشت‌ها

en: Export
fa_IR: برون‌ریزی

en: Format
fa_IR: قالب

en: Choose “JSON” if you plan on importing annotations back to Foliate
fa_IR: اگر می‌خواهید یادداشت‌ها را در برگه درون‌ریزی کنید، گزینهٔ "JSON" را انتخاب کنید

en: Markdown
fa_IR: مارک‌دون

en: Org Mode
fa_IR: حالت Org

en: Copy
fa_IR: رونوشت

en: Save As…
fa_IR: ذخیره به عنوان…

en: Rotate 90° Counter-Clockwise
fa_IR: چرخش ۹۰ درجه پادساعت‌گرد

en: Rotate 90° Clockwise
fa_IR: چرخش ۹۰ درجه ساعت‌گرد

en: Import Annotations
fa_IR: درون‌ریزی یادداشت‌ها

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: The identifier doesn’t match. These annotations may not be for this book.
fa_IR: شناسه یافت نشد. شاید یادداشت‌ها برای این کتاب نیستند.

en: Import Anyway
fa_IR: درون‌ریزی در هر حال

en: List View
fa_IR: نمایش لیست‌وار

en: Grid View
fa_IR: نمایش شبکه‌ای

en: Open…
fa_IR: گشودن…

en: Main Menu
fa_IR: فهرست اصلی

en: Search library…
fa_IR: جست‌وجوی کتابخانه…

en: Back
fa_IR: برگشت

en: Forward
fa_IR: پسین

en: No Books Yet
fa_IR: هنوز بدون کتاب

en: Open a book to start reading
fa_IR: کتابی را برای آغاز مطالعه باز کنید

en: Location
fa_IR: مکان

en: Narration
fa_IR: روایت

en: Time Left in Section
fa_IR: زمان مانده از بخش

en: Time Left in Book
fa_IR: زمان مانده از کتاب

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Paste and Go
fa_IR: بچسبان و برو

en: Section
fa_IR: بخش

en: First Section
fa_IR: بخش اول

en: Previous Section
fa_IR: بخش قبلی

en: Jump To…
fa_IR: جهش به…

en: Next Section
fa_IR: بخش بعدی

en: Last Section
fa_IR: بخش آخر

en: Highlight
fa_IR: پررنگ‌سازی

en: Speak from Here
fa_IR: از اینجا بخوان

en: Copy with Citation
fa_IR: رونوشت با استناد

en: Copy Identifier
fa_IR: رونوشت شناسه

en: Print Selection…
fa_IR: چاپ انتخاب‌شده…

en: Speed
fa_IR: سرعت

en: Pitch
fa_IR: گام

en: Play/Pause
fa_IR: پخش/وقفه

en: Stop
fa_IR: توقف

en: Font
fa_IR: قلم

en: Font Size
fa_IR: اندازهٔ قلم

en: Default Font Size
fa_IR: اندازهٔ پیش‌فرض قلم

en: Minimum Font Size
fa_IR: کمترین اندازهٔ قلم

en: Font Family
fa_IR: دستهٔ قلم‌ها

en: Default Font
fa_IR: قلم پیش‌فرض

en: Serif
fa_IR: سرکش‌دار

en: Sans-serif
fa_IR: بی‌سرکش

en: Serif Font
fa_IR: قلم سرکش‌دار

en: Sans-Serif Font
fa_IR: قلم بی‌سرکش

en: Monospace Font
fa_IR: قلم هم‌عرض

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Paragraph
fa_IR: بند

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Full Justification
fa_IR: ترازبندی کامل

en: Hyphenation
fa_IR: خط تیره‌ گذاری

en: Margins
fa_IR: حاشیه‌ها

en: Maximum Number of Columns
fa_IR: بیشینهٔ تعداد ستون‌ها

en: Maximum Inline Size
fa_IR: بیشترین اندازهٔ هم‌خوان

en: Maximum column width (horizontal writing) or height (vertical writing)
fa_IR: بیشترین پهنای ستون (نوشتار افقی) یا ارتفاع (نوشتار عمودی)

en: Maximum Block Size
fa_IR: بیشترین اندازهٔ بلوک

en: Maximum height (horizontal writing) or width (vertical writing)
fa_IR: بیشترین ارتفاع (نوشتار افقی) یا پهنا (نوشتار عمودی)

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Reduce Animation
fa_IR: پویانمایی کاسته

en: E-Book Viewer
fa_IR: بیننده رایاکتاب

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Ebook;Book;EPUB;Viewer;Reader;
fa_IR: رایاکتاب;کتاب;EPUB;بیننده;خواننده;

en: Discover a new chapter in reading with Foliate, the modern e-book reader tailored for GNOME. Immerse yourself in a distraction-free interface, with customization features designed to match your unique preferences.
fa_IR: فصلی جدید در خواندن با با برگه، رایاکتاب‌خوان نوین ساخته شده برای گنوم کشف کنید. با ویژگی‌های سفارشی سازی طرّاحی شده برای تطبیق با ترجیحات منحصر به فردتان، خود را در میانایی بدون حواس‌پرتی غوطه‌ور کنید.

en: Features include:
fa_IR: ویژگی‌هایی همچون:

en: Open EPUB, Mobipocket, Kindle, FB2, CBZ, and PDF files
fa_IR: گشودن سندهای EPUB، Mobipocket، Kindle، FB2، CBZ و PDF

en: Paginated mode and scrolled mode
fa_IR: حالت صفحهٔ و حالت پیوسته

en: Customize font and line-spacing
fa_IR: سفارشی‌سازی قلم و فاصله‌گذاری خط

en: Light, sepia, dark, and invert mode
fa_IR: روشن، قرمزقهوه‌ای، تاریک و حالت برعکس

en: Reading progress slider with chapter marks
fa_IR: لغزندهٔ پیشرفت خواندن با نشانه‌های فصل

en: Bookmarks and annotations
fa_IR: نشانک‌ها و یادداشت‌ها

en: Find in book
fa_IR: یافتن در کتاب

en: Quick dictionary lookup
fa_IR: جست‌وجوی سریع واژه‌نامه

en: Book
fa_IR: کتاب

en: Ebook
fa_IR: رایاکتاب

en: Reader
fa_IR: خواننده

en: Viewer
fa_IR: بیننده

en: Foliate has been rewritten from scratch with a new e-book rendering library and the latest platform libraries, GTK 4 and Libadwaita, with refreshed UI and improved performance.
fa_IR: برگه با یک کتابخانهٔ تفسیر رایاکتاب‌خوان و آخرین کتابخانه‌های سکو، GTK4 و Libadwaita به همراه یک رابط کاربری تازه و با کارایی بالاتر از ابتدا بازنویسی شده است.
