com.github.johnfactotum.Foliate - en to ie translation catalogue (31 entries)

en: All Files
ie: Omni files

en: Publisher
ie: Publicator

en: Language
ie: Lingue

en: Identifier
ie: Identificator

en: About This Book
ie: Pri ti-ci libre

en: Image from “%s”
ie: Image ex «%s»

en: of %d
ie: ex %d

en: Reload
ie: Recargar

en: Search
ie: Serchar

en: Library
ie: Biblioteca

en: Dictionary
ie: Dictionarium

en: Translate
ie: Traducter

en: Delete
ie: Remover

en: Menu
ie: Menú

en: Export Annotations…
ie: Exportar anotationes...

en: Open a Copy
ie: Aperter un copie

en: Import Annotations…
ie: Importar anotationes...

en: About Foliate
ie: Pri Foliate

en: Details
ie: Detallies

en: Find
ie: Trovar

en: Contents
ie: Contenete

en: Annotations
ie: Anotationes

en: Bookmarks
ie: Marca-págines

en: Fullscreen
ie: Plen-ecran

en: Copy
ie: Copiar

en: Open…
ie: Aperter...

en: Location
ie: Localisation

en: Highlight
ie: Marcar

en: Speak from Here
ie: Dir de ci

en: Margins
ie: Márgines

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Ebook;Book;EPUB;Viewer;Reader;
ie: Ebook;Elibre;Libre;EPUB;Visor;Letor;
