com.github.johnfactotum.Foliate - en to nb translation catalogue (32 entries)

en: All Files
nb: Alle filer

en: Publisher
nb: Utgiver

en: Language
nb: Språk

en: Identifier
nb: Identifikator

en: About This Book
nb: Om denne boka

en: Image from “%s”
nb: Bilde fra “%s”

en: Image
nb: Bilde

en: of %d
nb: av %d

en: Reload
nb: Last opp på nytt

en: Search
nb: Søk

en: Library
nb: Bibliotek

en: Translate
nb: Oversett

en: Delete
nb: Slett

en: Menu
nb: Meny

en: Export Annotations…
nb: Eksporter kommentarer…

en: Open a Copy
nb: Åpne kopi

en: Import Annotations…
nb: Importer kommentarer…

en: About Foliate
nb: Om Foliate

en: Details
nb: Detaljer

en: Find
nb: Søk

en: Contents
nb: Innhold

en: Annotations
nb: Kommentarer

en: Bookmarks
nb: Bokmerker

en: Fullscreen
nb: Fullskjerm

en: Copy
nb: Kopier

en: Open…
nb: Åpne…

en: Location
nb: Plassering

en: Section
nb: Seksjon

en: Highlight
nb: Høydepunkt

en: Speak from Here
nb: Snakk fra her

en: Margins
nb: Marger

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Ebook;Book;EPUB;Viewer;Reader;
nb: E-bok;Bok;EPUB;Fremviser;Leser;
