com.github.johnfactotum.Foliate - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: All Files
nn: Alle filer

en: Publisher
nn: Utgivar

en: Language
nn: Språk

en: Identifier
nn: Identifikator

en: About This Book
nn: Om denne boka

en: Image from “%s”
nn: Bilete frå “%s”

en: Image
nn: Bilete

en: of %d
nn: av %d

en: Reload
nn: Last opp på nytt

en: Search
nn: Søk

en: Library
nn: Bibliotek

en: Translate
nn: Omsett

en: Delete
nn: Slett

en: Menu
nn: Meny

en: Export Annotations…
nn: Eksporter kommentarar…

en: Open a Copy
nn: Opne kopi

en: Import Annotations…
nn: Importer kommentarar…

en: About Foliate
nn: Om Foliate

en: Details
nn: Detaljer

en: Find
nn: Søk

en: Contents
nn: Innhald

en: Annotations
nn: Kommentarar

en: Bookmarks
nn: Bokmerkjer

en: Fullscreen
nn: Fullskjerm

en: Copy
nn: Kopier

en: Open…
nn: Opne…

en: Location
nn: Plassering

en: Section
nn: Seksjon

en: Highlight
nn: Høydepunkt

en: Speak from Here
nn: Snakk frå her

en: Full Justification
nn: Blokkjustert

en: Margins
nn: Margar

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Ebook;Book;EPUB;Viewer;Reader;
nn: E-bok;Bok;EPUB;Framsynar;Lesar;
