folks master - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Unknown status
kk: Қалып-күйі белгісіз

en: Offline
kk: Желіде емес

en: Error
kk: Қате

en: Available
kk: Қолжетерлік

en: Away
kk: Кетіп қалған

en: Extended away
kk: Кеңейтілген кетіп қалған

en: Busy
kk: Бос емес

en: Hidden
kk: Жасырын
