font-manager 0.8.0 - en to nb_NO translation catalogue (5 entries)

en: Font Manager
nb_NO: Skriftbehandler

en: Font Viewer
nb_NO: Skriftviser

en: Install
nb_NO: Installer

en: Install the selected font file
nb_NO: Installer valgt skriftfil

en: Install the selected font files
nb_NO: Installer valgte skriftfiler
