font-manager 0.8.5 - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Install
si: ස්ථාපනය

en: Preview
si: පෙරදසුන

en: License
si: බලපත්‍රය

en: Width
si: පළල

en: All
si: සියල්ල

en: System
si: පද්ධතිය

en: Disabled
si: අබල කර ඇත

en: User
si: පරිශීලක

en: Actions
si: ක්‍රියාමාර්ග

en: Substitutions
si: ආදේශය

en: Rendering
si: විදැහුම්කරණය

en: User Actions
si: පරිශීලක ක්‍රියාමාර්ග

en: Black
si: කළු

en: Reload
si: යලි පුරන්න

en: Quit the application
si: යෙදුමෙන් ඉවත්වන්න

en: Categories
si: ප්‍රවර්ග
