font-manager 0.8.4 - en to sl translation catalogue (96 entries)

en: Font Manager
sl: Upravitelj pisav

en: A simple font management application for Gtk+ Desktop Environments
sl: Preprost program za upravljanje pisav v namiznih okoljih Gtk+

en: Font Manager is intended to provide a way for average users to easily manage desktop fonts, without having to resort to command line tools or editing configuration files by hand.
sl: Upravitelj pisav naj bi povprečnim uporabnikom omogočil enostavno upravljanje pisav na namizju, ne da bi se morali zatekati k orodjem ukazne vrstice ali ročno urejati nastavitvene datoteke.

en: While designed primarily with the Gnome Desktop Environment in mind, it should work well with other Gtk+ desktop environments.
sl: Čeprav je zasnovan predvsem z namenom namiznega okolja Gnome, bi moral dobro delovati z drugimi namiznimi okolji Gtk+.

en: Font Manager is NOT a professional-grade font management solution.
sl: Upravitelj pisav NI profesionalna rešitev za upravljanje pisav.

en: Preview, Compare and Manage Fonts
sl: Predogled, primerjava in upravljanje pisav

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Graphics;Viewer;GNOME;GTK;Publishing;
sl: Grafika; Pregledovalnik; GNOME; GTK; Založništvo;

en: Font Viewer
sl: Pregledovalnik pisav

en: A font viewer application for Gtk+ Desktop Environments
sl: Pregledovalnik pisav namiznih okoljih Gtk+

en: Font Viewer allows previewing font files prior to installation. It features several ways to preview font files along with a character map and displays font properties and license details.
sl: Pregledovalnik pisav omogoča predogled datotek pisav pred namestitvijo. Ima več načinov za predogled datotek pisav skupaj z zemljevidom znakov in prikazuje lastnosti pisave in podrobnosti o licenci.

en: Full featured font file preview application
sl: Polno predstavljena aplikacija za predogled datotek pisav

en: Install
sl: Namesti

en: Install the selected font file
sl: Namesti izbrano datoteko pisave

en: Install the selected font files
sl: Namesti izbrane datoteke pisav

en: Font Properties
sl: Lastnosti pisave

en: Preview
sl: Predogled

en: Waterfall
sl: Slap

en: Thin
sl: Tanko

en: Ultra-Light
sl: Zelo svetlo

en: Light
sl: Svetlo

en: Semi-Light
sl: Polsvetlo

en: Book
sl: Knjiga

en: Medium
sl: Srednje

en: Semi-Bold
sl: Pol-krepko

en: Bold
sl: Krepko

en: Ultra-Bold
sl: Zelo krepko

en: Heavy
sl: Težko

en: Ultra-Heavy
sl: Zelo krepko

en: Italic
sl: Ležeče

en: Oblique
sl: Poševno

en: Ultra-Condensed
sl: Zelo zgoščeno

en: Extra-Condensed
sl: Izjemno zgoščeno

en: Condensed
sl: Zgoščeno

en: Semi-Condensed
sl: Polzgoščeno

en: Semi-Expanded
sl: Napol razširjeno

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Extra-Expanded
sl: Izjemno razširjeno

en: Ultra-Expanded
sl: Zelo razširjeno

en: Proportional
sl: Sorazmerno

en: Dual Width
sl: Dvojna širina

en: Monospace
sl: En prostor

en: Charcell
sl: Znakovna celica

en: Unknown
sl: Neznano

en: None
sl: Brez

en: Slight
sl: Rahlo

en: Full
sl: Poln

en: Default
sl: Privzeto

en: Legacy
sl: Opuščeno

en: Restricted License Embedding
sl: Omejena vdelava licence

en: Preview & Print Embedding
sl: Vdelava za predogled in tiskanje

en: Editable Embedding
sl: Vdelava, ki jo je mogoče urejati

en: Preview & Print Embedding | No Subsetting
sl: Vdelava za predogled in tiskanje | Brez podnastavitve

en: Editable Embedding | No Subsetting
sl: Vdelava, ki jo je mogoče urejati | Brez podnastavitve

en: Preview & Print Embedding | Bitmap Embedding Only
sl: Vdelava za predogled in tiskanje | Samo vdelava bitne slike

en: Editable Embedding | Bitmap Embedding Only
sl: Vdelava, ki jo je mogoče urejati | Samo vdelava bitne slike

en: Preview & Print Embedding | No Subsetting | Bitmap Embedding Only
sl: Vstavljanje predogleda in tiskanja | Brez podnastavljanja | Vstavljanje samo bitne slike

en: Editable Embedding | No Subsetting | Bitmap Embedding Only
sl: Vstavljanje z možnostjo urejanja | Brez podnastavljanja | Vstavljanje samo bitnih slik

en: Installable Embedding
sl: Vgradnja z možnostjo namestitve

note: Translators : For context see https://docs.microsoft.com/en-us/typography/opentype/spec/os2#achvendid
en: Unknown Vendor
sl: Neznani ponudnik

en: File does not contain license information.
sl: Datoteka ne vsebuje podatkov o licenci.

en: Left Aligned
sl: Levo poravnano

en: Centered
sl: Centrirano

en: Fill
sl: Zapolni

en: Right Aligned
sl: Desno poravnano

en: Edit preview text
sl: Urejanje besedila predogleda

en: Undo changes
sl: Preklic sprememb

en: Characters
sl: Znaki

en: Properties
sl: Lastnosti

en: License
sl: Licenca

en: Search available characters
sl: Iskanje razpoložljivih znakov

en: PostScript Name
sl: PostScript ime

en: Family
sl: Družina

en: Style
sl: Slog

en: Width
sl: Širina

en: Slant
sl: Naklon

en: Weight
sl: Debelina

en: Spacing
sl: Razmik

en: Version
sl: Različica

note: Translators : For context see https://docs.microsoft.com/en-us/typography/opentype/spec/os2#achvendid
en: Vendor
sl: Ponudnik

en: FileType
sl: Vrsta datoteke

en: Filesize
sl: Velikost datoteke

en: Regular
sl: Običajno

en: Normal
sl: Normalno

en: Source Unavailable
sl: Vir ni na voljo

en: <Private Use>
sl: <Zasebna uporaba>

en: <not assigned>
sl: <ni dodeljeno>

en: Other, Control
sl: Drugo, kontrolni znak

en: Other, Format
sl: Drugo, format

en: Other, Not Assigned
sl: Drugo, ni dodeljeno

en: Other, Private Use
sl: Drugo, Zasebna raba

en: Other, Surrogate
sl: Drugo, nadomestek

en: Letter, Lowercase
sl: Črka, mala črka

en: Letter, Modifier
sl: Črka, modifikator

en: Letter, Other
sl: Črka, drugo

en: Letter, Titlecase
sl: Črka, naslovna oblika

en: Letter, Uppercase
sl: Črka, velika tiskana črka
