font-manager 0.7.9 - en to am translation catalogue (18 entries)

note: Application.vala
en: Font Manager
am: የ ፊደል አስተዳዳሪ

en: Thin
am: ቀጭን

en: Book
am: መጽሀፍ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Bold
am: ማድመቂያ

en: Italic
am: ማዝመሚያ

en: Proportional
am: ተመጣጣኝ

en: Unknown
am: ያልታወቀ

en: None
am: ምንም

en: Full
am: ሙሉ

en: Default
am: ነባር

en: Simple font management for GTK+ desktop environments
am: የ ፊደል አስተዳዳሪ ለ GTK+ ዴስክቶፕ

en: Enter Collection Name
am: የ ስብስብ ስም ያስገቡ

en: New Collection
am: አዲስ ስብስብ

en: Created : %s
am: የ ተፈጠረ: %s

en: Disabled
am: ተሰናክሏል

en: Fonts which have been disabled
am: የ ተሰናከሉ ፊደሎች

en: Unsorted
am: ያልተለየ
