fontconfig 2.4.1 - en to lt translation catalogue (11 entries)

note: Type: select Choices
en: None
lt: Joks

note: Type: select Description
en: Please select the preferred method for tuning fonts for screen rendering.
lt: Pasirinkite šriftų atvaizdavimo ekrane pageidaujamą suderinimo metodą.

note: Type: select Description
en: Select 'Native' if you mostly use DejaVu (the default in Debian) or any of the Microsoft fonts. Select 'Autohinter' if you mostly use other TrueType fonts. Select 'None' if you want blurry text.
lt: Pasirinkite „Native“, jei tankiausiai naudojate DejaVu (numatytasis Debian'e) arba bet kurį Microsoft šriftą. Pasirinkite „Autohinter“, jei tankiausiai naudojate kitus TrueType šriftus. Pasirinkite „Joks“, jei norite migloto teksto.

note: Type: select Choices
en: Automatic
lt: Automatinis

note: Type: select Choices
en: Always
lt: Visuomet

note: Type: select Choices
en: Never
lt: Niekuomet

note: Type: select Description
en: Enable subpixel rendering for screen:
lt: Įjungti tarp taškinį (subpixel) atvaizdavimą ekrane:

note: Type: select Description
en: Rendering text at a subpixel level generally makes it look a bit better on flat (LCD) screens, but can show color artifacts on CRT screens. The "Automatic" choice will enable it only if a LCD screen is detected.
lt: Teksto atvaizdavimas tarp taškiniame lygyje truputį pagerina išvaizdą plokščiuose (LCD) ekranuose, tačiau CRT ekranuose gali matytis spalviniai defektai. Įjungus parinktį „Automatinis“, šis metodas bus naudojamas tik aptikus LCD monitorių.

note: Type: boolean Description
en: Enable bitmapped fonts by default?
lt: Ar įjungti rastrinius šriftus numatytaisiais?

note: Type: boolean Description
en: By default, only outline fonts are used by applications which support fontconfig.
lt: Nutylint naudojami tik kontūriniai šriftais programose, kurios naudojasi fontconfig.

note: Type: boolean Description
en: Outline fonts are fonts which scale well to various sizes. In contrast, bitmapped fonts are often lower quality. Enabling this option will affect the systemwide default; this and many other fontconfig options may be enabled or disabled on a per-user basis.
lt: Kontūriniai šriftai - tai šriftai, kurių dydis labai gerai keičiamas. Priešingai šiems, rastriniai šriftai tankiai yra žemesnės kokybės. Šios parinkties įjungimas įtakos visos sistemos numatytąją elgseną, tačiau ši ir daugelis kitų fontconfig parinkčių gali būti įjungta ar išjungta ir kiekvienam naudotojui atskirai.
