gnome-games master - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Make lines of the same color to win
ast: Cria linies del mesmu collor pa ganar

en: _Hint
ast: _Pista

en: Start a new game
ast: Aniciar un xuegu nuevu

en: Zero is human; one through three correspond to the level of the computer player.
ast: Cero ye humanu, del ún al tres correspuende al nivel del xugador automáticu.

en: Theme ID
ast: ID Tema

en: A number specifying the preferred theme.
ast: Un númberu especifica'l tema preferíu.

en: Sound
ast: Soníu

en: Whether or not to play event sounds.
ast: Reproducir o non los soníos de los eventos

en: Move left
ast: Mover a manzorga

en: Key press to move left.
ast: Calca una tecla pa mover a manzorga.

en: Move right
ast: Mover a drecha

en: Key press to move right.
ast: Calca una tecla pa mover a drecha.

en: Drop marble
ast: Soltar canica

en: Key press to drop a marble.
ast: Tecla pa soltar canica.

en: Unknown Command
ast: Comandu Desconocíu

en: Unable to load image:
    %s
ast: Nun puede cargase imaxe:
    %s

en: You win!
ast: ¡Ganaste!

en: I win!
ast: ¡Yo gano!

en: Hint: Column %d
ast: Pista: Columna %d

en: You:
ast: Tú:

en: Me:
ast: Yo:

en: Scores
ast: Puntuaciones

en: Drawn:
ast: Repartíu:

en: _Scores
ast: Puntuacione_s

en: _Help
ast: _Ayuda

en: _About
ast: Tocante _a

en: Preferences
ast: Preferencies

en: Game
ast: Xuegu

en: Human
ast: Humanu

en: Level one
ast: Nivel un

en: Level two
ast: Nivel dos

en: Level three
ast: Nivel tres

en: _Theme:
ast: _Tema:

en: E_nable sounds
ast: A_ctivar soníos

note: keyboard tab
en: Keyboard Controls
ast: Controles de Tecláu

en: High Contrast
ast: Altu Contraste

en: Circle
ast: Círculu

en: Cross
ast: Cruz

en: High Contrast Inverse
ast: Altu Contraste Inversu

en: Red
ast: Coloráu

en: Green
ast: Verde

en: Blue
ast: Azúl
