gnome-games - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Start a new game
ka: ახალი თამაშის დაწყება

en: Sound
ka: ხმა

en: You win!
ka: თქვენ მოიგეთ!

en: I win!
ka: მე მოვიგე!

en: You:
ka: თქვენ:

en: Me:
ka: მე:

en: _Help
ka: _დახმარება

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Game
ka: თამაში

en: E_nable sounds
ka: ხმების _ჩართვა

en: High Contrast
ka: მაღალი კონტრასტი

en: Red
ka: წითელი

en: Green
ka: მწვანე

en: Blue
ka: ლურჯი
