gnome-games 2.12 - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Theme ID
rw: Ikiranga Insanganyamatsiko

en: Sound
rw: Ijwi

en: Move left
rw: Kwimura ibumoso

en: Move right
rw: Kwimura Iburyo

en: Preferences
rw: Ibyahisemo

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu
