gnome-games 1.3.90 - en to wa translation catalogue (12 entries)

en: Start a new game
wa: Enonder on novea djeu

en: Sound
wa: Son

en: You win!
wa: Vos wangnîz!

en: I win!
wa: Dji wangna!

en: Preferences
wa: Preferinces

en: Human
wa: Ene sakî

en: Level one
wa: Prumî livea

en: Level two
wa: Deujhinme livea

en: Level three
wa: Troejhinme livea

en: Red
wa: Rodje

en: Green
wa: Vert

en: Blue
wa: Bleu
