gnome-games - en to xh translation catalogue (33 entries)

en: _Hint
xh: _Icebiso

en: Start a new game
xh: Qala umdlalo omtsha

en: Zero is human; one through three correspond to the level of the computer player.
xh: Iqanda libumntu; isinye ukuya kwisithathu sihambelana nenqanaba lomdlali wekhompyutha.

en: Theme ID
xh: I-ID Yomxholo

en: A number specifying the preferred theme.
xh: Inani elichaza umxholo okhethiweyo.

en: Sound
xh: Isandi

en: Whether or not to play event sounds.
xh: Nokuba ngaba zidlalwe na izandi zezehlo okanye hayi.

en: Move left
xh: Yiya ngasekhohlo

en: Key press to move left.
xh: Ukucofa iqhosha ukuya ngasekhohlo.

en: Move right
xh: Yiya ngasekunene

en: Key press to move right.
xh: Ukucofa iqhosha ukuya ngasekunene.

en: Drop marble
xh: Wisa ibhastile

en: Key press to drop a marble.
xh: Ukucofa iqhosha ukuwisa ibhastile.

en: Unknown Command
xh: Umyalelo Ongaziwayo

en: Unable to load image:
    %s
xh: Ayikwazi ukufaka umfanekiso:
    %s

en: You win!
xh: Uphumelele!

en: I win!
xh: Ndiphumelele!

en: Hint: Column %d
xh: Icebiso: Ikholam %d

en: Scores
xh: Izikora

en: _Scores
xh: I_zikora

en: _Help
xh: _Uncedo

en: Preferences
xh: Izinto ezikhethekayo

en: Game
xh: Umdlalo

en: Human
xh: Ibumntu

en: Level one
xh: Inqanaba lokuqala

en: Level two
xh: Inqanaba lesibini

en: Level three
xh: Inqanaba lesithathu

en: _Theme:
xh: _Umxholo:

note: keyboard tab
en: Keyboard Controls
xh: Izilawuli Ze-keyboard

en: High Contrast
xh: Uthelekiso Oluphezulu

en: Red
xh: Bomvu

en: Green
xh: Luhlaza

en: Blue
xh: Zuba
