fprintd - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Verify a fingerprint
bg: Проверка на отпечатък

en: Privileges are required to verify fingerprints.
bg: Необходими са допълнителни привилегии, за проверка на отпечатъци.

en: Device was not claimed before use
bg: Устройството не е било заявено преди употребата

en: Device already in use by another user
bg: Устройството е заето от друг потребител

en: Place your finger on the fingerprint reader
bg: Поставете вашия пръст на четеца за пръстови отпечатъци

en: Place your finger on %s
bg: Поставете вашият пръст на %s

en: Place your left thumb on %s
bg: Поставете левия си палец върху %s

en: Place your left index finger on %s
bg: Поставете левия си показалец върху %s

en: Place your left middle finger on %s
bg: Поставете левия си среден пръст върху %s

en: Place your left ring finger on %s
bg: Поставете левия си безименен пръст върху %s

en: Place your left little finger on %s
bg: Поставете лявото си кутре върху %s

en: Place your right thumb on %s
bg: Поставете десния си палец върху %s

en: Place your right index finger on %s
bg: Поставете десния си показалец върху %s

en: Place your right middle finger on %s
bg: Поставете десния си среден пръст върху %s

en: Place your right ring finger on %s
bg: Поставете десния си безименен пръст върху %s

en: Place your right little finger on %s
bg: Поставете дясното си кутре върху %s

en: Place your finger on the reader again
bg: Отново поставете пръста си върху четеца

en: Swipe your finger again
bg: Отново прекарайте пръста си върху четеца

en: Swipe was too short, try again
bg: Прекалено бързо прекарахте пръста си, опитайте отново

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
bg: Пръстът ви не бе центриран, прекарайте го отново

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
bg: Махнете пръста си и го прекарайте отново
