fprintd - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Verify a fingerprint
ca: Comprova una empremta

en: Privileges are required to verify fingerprints.
ca: Es requereixen privilegis per verificar empremtes.

en: Device was not claimed before use
ca: El dispositiu no estava preparat

en: Device already in use by another user
ca: El dispositiu ja l'està fent servir un altre usuari

en: Place your finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit al lector d'empremtes

en: Place your finger on %s
ca: Poseu el dit a %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit pel lector d'empremtes

en: Swipe your finger across %s
ca: Passeu el dit per %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit gros esquerre al lector d'empremtes

en: Place your left thumb on %s
ca: Poseu el dit gros esquerre a %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit gros esquerre pel lector d'empremtes

en: Swipe your left thumb across %s
ca: Passeu el dit gros esquerre per %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit índex esquerre al lector d'empremtes

en: Place your left index finger on %s
ca: Poseu el dit índex esquerre a %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit índex esquerre pel lector d'empremtes

en: Swipe your left index finger across %s
ca: Passeu el dit índex esquerre per %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit del mig esquerre al lector d'empremtes

en: Place your left middle finger on %s
ca: Poseu el dit del mig esquerre a %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit del mig esquerre pel lector d'empremtes

en: Swipe your left middle finger across %s
ca: Passeu el dit anular esquerre per %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit anular esquerre al lector d'empremtes

en: Place your left ring finger on %s
ca: Poseu el dit anular esquerre a %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit anular esquerre pel lector d'empremtes

en: Swipe your left ring finger across %s
ca: Passeu el dit anular esquerre per %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit petit esquerre al lector d'empremtes

en: Place your left little finger on %s
ca: Poseu el dit petit esquerre a %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit petit esquerre pel lector d'empremtes

en: Swipe your left little finger across %s
ca: Passeu el dit petit esquerre per %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit gros dret al lector d'empremtes

en: Place your right thumb on %s
ca: Poseu el dit gros dret a %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit gros dret pel lector d'empremtes

en: Swipe your right thumb across %s
ca: Passeu el dit gros dret per %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit índex dret al lector d'empremtes

en: Place your right index finger on %s
ca: Poseu el dit índex dret a %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit índex dret pel lector d'empremtes

en: Swipe your right index finger across %s
ca: Passeu el dit índex dret per %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit del mig dret al lector d'empremtes

en: Place your right middle finger on %s
ca: Poseu el dit del mig dret a %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit del mig dret pel lector d'empremtes

en: Swipe your right middle finger across %s
ca: Passeu el dit anular dret per %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit anular dret al lector d'empremtes

en: Place your right ring finger on %s
ca: Poseu el dit anular dret a %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit anular dret pel lector d'empremtes

en: Swipe your right ring finger across %s
ca: Passeu el dit anular dret per %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
ca: Poseu el dit petit dret al lector d'empremtes

en: Place your right little finger on %s
ca: Poseu el dit petit dret a %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
ca: Passeu el dit petit dret pel lector d'empremtes

en: Swipe your right little finger across %s
ca: Passeu el dit petit dret per %s

en: Place your finger on the reader again
ca: Poseu el dit un altre cop al lector

en: Swipe your finger again
ca: Passeu el dit un altre cop

en: Swipe was too short, try again
ca: Lectura incorrecta. Torneu-ho a intentar

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
ca: El dit no estava centrat, intenteu passar el dit de nou

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
ca: Retireu el dit i intenteu passar el dit de nou

en: Verification timed out
ca: S'ha esgotat el temps d'espera de la verificació

en: Failed to match fingerprint
ca: L'empremta no coincideix

en: An unknown error occurred
ca: Hi ha hagut un error desconegut
