fprintd - en to cs translation catalogue (60 entries)

en: Verify a fingerprint
cs: Ověřit otisk prstů

en: Privileges are required to verify fingerprints.
cs: K ověření otisků prstů jsou zapotřebí oprávnění.

en: Enroll or Delete fingerprints
cs: Registrovat nebo smazat nové otisky prstů

en: Privileges are required to enroll or delete fingerprints.
cs: K registraci nových nebo mazání stávajících otisků prstů jsou zapotřebí oprávnění.

en: Select a user to manage fingerprints for
cs: Zvolte uživatele, u kterého spravovat otisky

en: Privileges are required to manage fingerprints for other users.
cs: Pro správu otisků prstů ostatních uživatelů jsou zapotřebí oprávnění.

en: Device was not claimed before use
cs: Zařízení nebylo před použitím získáno

en: Device already in use by another user
cs: Zařízení je již používáno jiným uživatelem

en: Place your finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte svůj prst na snímač otisku prstů

en: Place your finger on %s
cs: Přiložte svůj prst na %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
cs: Přejeďte svým prstem přes snímač otisku prstů

en: Swipe your finger across %s
cs: Přejeďte svým prstem přes %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
cs: Přiložte palec levé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your left thumb on %s
cs: Přiložte palec levé ruky na %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
cs: Přejeďte palcem levé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your left thumb across %s
cs: Přejeďte palcem levé ruky přes %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte ukazováček levé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your left index finger on %s
cs: Přiložte ukazováček levé ruky na %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
cs: Přejďte ukazováčkem levé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your left index finger across %s
cs: Přejďte ukazováčkem levé ruky přes %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte prostředníček levé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your left middle finger on %s
cs: Přiložte prostředníček levé ruky na %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
cs: Přejeďte prostředníčkem levé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your left middle finger across %s
cs: Přejeďte prostředníčkem levé ruky přes %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte prsteníček levé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your left ring finger on %s
cs: Přiložte prsteníček levé ruky na %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
cs: Přejeďte prsteníčkem levé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your left ring finger across %s
cs: Přejeďte prsteníčkem levé ruky přes %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte malíček levé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your left little finger on %s
cs: Přiložte malíček levé ruky na %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
cs: Přejeďte malíčkem levé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your left little finger across %s
cs: Přejeďte malíčkem levé ruky přes %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
cs: Přiložte palec pravé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your right thumb on %s
cs: Přiložte palec pravé ruky na %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
cs: Přejeďte palcem pravé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your right thumb across %s
cs: Přejeďte palcem pravé ruky přes %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte ukazováček pravé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your right index finger on %s
cs: Přiložte ukazováček pravé ruky na %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
cs: Přejeďte ukazováčkem pravé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your right index finger across %s
cs: Přejeďte ukazováčkem pravé ruky přes %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte prostředníček pravé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your right middle finger on %s
cs: Přiložte prostředníček pravé ruky na %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
cs: Přejeďte prostředníčkem pravé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your right middle finger across %s
cs: Přejeďte prostředníčkem pravé ruky přes %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte prsteníček pravé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your right ring finger on %s
cs: Přiložte prsteníček pravé ruky na %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
cs: Přejeďte prsteníčkem pravé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your right ring finger across %s
cs: Přejeďte prsteníčkem pravé ruky přes %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
cs: Přiložte malíček pravé ruky na snímač otisku prstů

en: Place your right little finger on %s
cs: Přiložte malíček pravé ruky na %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
cs: Přejeďte malíčkem pravé ruky přes snímač otisku prstů

en: Swipe your right little finger across %s
cs: Přejeďte malíčkem pravé ruky přes %s

en: Place your finger on the reader again
cs: Přiložte prst na čtečku znovu

en: Swipe your finger again
cs: Přejeďte prstem znovu

en: Swipe was too short, try again
cs: Přejetí bylo příliš rychlé, zkuste to znovu

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
cs: Prst nebyl přiložen na střed, zkuste prstem přejet znovu

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
cs: Sejměte prst a zkuste s ním přejet znovu

en: Verification timed out
cs: Překročen časový limit pro ověření

en: Failed to match fingerprint
cs: Nepodařilo se najít shodu s otiskem

en: An unknown error occurred
cs: Došlo k neznámé chybě
