fprintd - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Verify a fingerprint
el: Επιβεβαιώστε ένα δακτυλικό αποτύπωμα

en: Privileges are required to verify fingerprints.
el: Απαιτούνται προνόμια για την επαλήθευση των δακτυλικών αποτυπωμάτων.

en: Device was not claimed before use
el: Η συσκευή δεν ζητήθηκε πριν από τη χρήση

en: Device already in use by another user
el: Η συσκευή χρησιμοποιείται ήδη από έναν άλλο χρήστη

en: Place your finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε το δάκτυλο σας στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your finger on %s
el: Τοποθετήστε το δάκτυλο σας στο %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
el: Περάστε ξανά το δάκτυλο σας από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your finger across %s
el: Περάστε ξανά το δάκτυλο σας πάνω από το %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε το αριστερό σας αντίχειρα στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your left thumb on %s
el: Τοποθετήστε τον αριστερό σας αντίχειρα στο %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
el: Περάστε το αριστερό σας αντίχειρα πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your left thumb across %s
el: Περάστε τον αριστερό σας αντίχειρα πάνω από το %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε τον αριστερό σας δείκτη στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your left index finger on %s
el: Τοποθετήστε τον αριστερό σας δείκτη στο %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
el: Περάστε τον αριστερό σας δείκτη πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your left index finger across %s
el: Περάστε τον αριστερό σας δείκτη πάνω από το %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε τον αριστερό σας μέσο στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your left middle finger on %s
el: Τοποθετήστε τον αριστερό σας μέσο στο %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
el: Περάστε τον αριστερό σας μέσο πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your left middle finger across %s
el: Περάστε τον αριστερό σας μέσο πάνω από το %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε τον αριστερό σας παράμεσο στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your left ring finger on %s
el: Τοποθετήστε τον αριστερό σας παράμεσο στο %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
el: Περάστε τον αριστερό σας παράμεσο πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your left ring finger across %s
el: Περάστε τον αριστερό σας παράμεσο πάνω από το %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε το αριστερό σας μικρό δάκτυλο στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your left little finger on %s
el: Τοποθετήστε το αριστερό σας μικρό δάκτυλο στο %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
el: Περάστε το αριστερό σας μικρό δάκτυλο πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your left little finger across %s
el: Περάστε το αριστερό σας μικρό πάνω από το %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε το δεξιό σας αντίχειρα στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your right thumb on %s
el: Τοποθετήστε τον δεξιό σας αντίχειρα στο %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
el: Περάστε το δεξιό σας αντίχειρα πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your right thumb across %s
el: Περάστε τον δεξιό σας αντίχειρα πάνω από το %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε τον δεξιό σας δείκτη στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your right index finger on %s
el: Τοποθετήστε τον δεξιό σας δείκτη στο %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
el: Περάστε τον δεξιό σας δείκτη πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your right index finger across %s
el: Περάστε τον δεξιό σας δείκτη πάνω από τον %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε τον δεξιό σας μέσο στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your right middle finger on %s
el: Τοποθετήστε τον δεξιό σας μέσο στο %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
el: Περάστε τον δεξιό σας μέσο πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your right middle finger across %s
el: Περάστε τον δεξιό σας μέσο πάνω από τον %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε τον δεξιό σας παράμεσο στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your right ring finger on %s
el: Τοποθετήστε τον δεξιό σας παράμεσο στο %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
el: Περάστε τον δεξιό σας παράμεσο πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your right ring finger across %s
el: Περάστε τον δεξιό σας παράμεσο πάνω από το %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
el: Τοποθετήστε το δεξιό σας μικρό δάκτυλο στον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Place your right little finger on %s
el: Τοποθετήστε το δεξιό σας μικρό δάκτυλο στο %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
el: Περάστε το δεξιό σας μικρό δάκτυλο πάνω από τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Swipe your right little finger across %s
el: Περάστε το δεξιό σας μικρό δάκτυλο πάνω από το %s

en: Place your finger on the reader again
el: Τοποθετήστε ξανά το δάκτυλό σας στον αναγνώστη

en: Swipe your finger again
el: Περάστε ξανά το δάκτυλο σας

en: Swipe was too short, try again
el: Το πέρασμα ήταν πολύ σύντομο, προσπαθήστε ξανά

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
el: Το δάκτυλο σας δεν ήταν κεντραρισμένο, προσπαθήστε να περάσετε ξανά το δάκτυλο σας

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
el: Απομακρύνετε το δάκτυλο σας και προσπαθήστε να το ξαναπεράσετε
