fprintd - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Verify a fingerprint
eu: Egiaztatu hatz-marka

en: Privileges are required to verify fingerprints.
eu: Pribilegioak behar dira hatz-markak egiaztatzeko.

en: Device already in use by another user
eu: Beste erabiltzaile bat ari da erabiltzen gailua

en: Place your finger on the fingerprint reader
eu: Kokatu hatza hatz-marken irakurgailuan

en: Place your finger on %s
eu: Kokatu hatza hemen: %s
