fprintd - en to fur translation catalogue (60 entries)

en: Verify a fingerprint
fur: Verifiche un impront digjitâl

en: Privileges are required to verify fingerprints.
fur: A son necessaris i privileçs par verificâ impronts digjitâi.

en: Enroll or Delete fingerprints
fur: Regjistre o elimine impronts digjitâi

en: Privileges are required to enroll or delete fingerprints.
fur: I privileçs a son necessaris par regjistrâ o eliminâ impronts digjitâi.

en: Select a user to manage fingerprints for
fur: Selezione un utent par podê gjestî i siei impronts digjitâi

en: Privileges are required to manage fingerprints for other users.
fur: I privileçs a son necessaris par gjestî i impronts digjitâi par altris utents.

en: Device was not claimed before use
fur: Il dispositîf nol è stât rivendicât prime jessi doprât

en: Device already in use by another user
fur: Il dispositîf al è za doprât di un altri utent

en: Place your finger on the fingerprint reader
fur: Met il to dêt sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your finger on %s
fur: Met il to dêt su %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il to dêt sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your finger across %s
fur: Fâs cori il to dêt su %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
fur: Met il poleâr de man çampe sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your left thumb on %s
fur: Met il poleâr de man çampe su %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il poleâr de man çampe sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your left thumb across %s
fur: Fâs cori il poleâr de man çampe su %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
fur: Met l'indiç de man çampe sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your left index finger on %s
fur: Met l'indiç de man çampe su %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori l'indiç de man çampe sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your left index finger across %s
fur: Fâs cori l'indiç de man çampe su %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
fur: Met il dêt di mieç de man çampe sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your left middle finger on %s
fur: Met il dêt di mieç de man çampe su %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il dêt di mieç de man çampe sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your left middle finger across %s
fur: Fâs cori il dêt di mieç de man çampe su %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
fur: Met il dêt dal anel de man çampe sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your left ring finger on %s
fur: Met il dêt dal anel de man çampe su %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il dêt dal anel de man çampe sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your left ring finger across %s
fur: Fâs cori il dêt dal anel de man çampe su %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
fur: Met il dêt piçul de man çampe su letôr di impronts digjitâi

en: Place your left little finger on %s
fur: Met il dêt piçul de man çampe su %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il dêt piçul de man çampe su letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your left little finger across %s
fur: Fâs cori il dêt piçul de man çampe su %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
fur: Met il poleâr de man drete sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your right thumb on %s
fur: Met il poleâr de man drete su %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il poleâr de man drete sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your right thumb across %s
fur: Fâs cori il poleâr de man drete su %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
fur: Met l'indiç de man drete sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your right index finger on %s
fur: Met l'indiç de man drete su %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori l'indiç de man drete sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your right index finger across %s
fur: Fâs cori l'indiç de man drete su %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
fur: Met il dêt di mieç de man drete sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your right middle finger on %s
fur: Met il dêt di mieç de man drete su %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il dêt di mieç de man drete sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your right middle finger across %s
fur: Fâs cori il dêt di mieç de man drete su %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
fur: Met il dêt dal anel de man drete sul letôr di impronts digjitâi

en: Place your right ring finger on %s
fur: Met il dêt dal anel de man drete su %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il dêt dal anel de man drete sul letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your right ring finger across %s
fur: Fâs cori il dêt dal anel de man drete su %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
fur: Met il dêt piçul de man drete su letôr di impronts digjitâi

en: Place your right little finger on %s
fur: Met il dêt piçul de man drete su %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
fur: Fâs cori il dêt piçul de man drete su letôr di impronts digjitâi

en: Swipe your right little finger across %s
fur: Fâs cori il dêt piçul de man drete su %s

en: Place your finger on the reader again
fur: Torne met il dêt sul letôr

en: Swipe your finger again
fur: Torne fâs cori il dêt

en: Swipe was too short, try again
fur: La passade e jere masse curte, torne prove

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
fur: Il dêt nol jere centrât, prove a tornâ a fâ cori il dêt di gnûf

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
fur: Gjave il dêt e prove a tornâ a fâ cori il dêt di gnûf

en: Verification timed out
fur: Verifiche scjadude

en: Failed to match fingerprint
fur: Nol è stât pussibil imbinâ l'impront digjitâl

en: An unknown error occurred
fur: Al è vignût fûr un erôr no cognossût
