fprintd - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: Verify a fingerprint
gl: Verificar a pegada dixital

en: Privileges are required to verify fingerprints.
gl: Requírense privilexios para verificar pegadas dixitais.

en: Device was not claimed before use
gl: O dispositivo non foi solicitado antes do seu uso

en: Device already in use by another user
gl: O dispositivo está sendo usado por outro usuario

en: Place your finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo sobre o lector de pegadas dixitais

en: Place your finger on %s
gl: Poña o seu dedo en %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo sobre o lector de pegadas dixitais

en: Swipe your finger across %s
gl: Pase o seu dedo sobre %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo gordo esquerdo sobre o lector de pegadas dixitais

en: Place your left thumb on %s
gl: Dispoña o dedo polgar esquerdo en %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo gordo esquerdo sobre o lector de pegadas dixitais

en: Swipe your left thumb across %s
gl: Pase o seu dedo gordo esquerdo sobre %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo índice esquerdo sobre o lector de pegadas dixitais

en: Place your left index finger on %s
gl: Dispoña o seu dedo índice esquerdo en %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo índice esquerdo sobre o lector de pegadas dixitais

en: Swipe your left index finger across %s
gl: Pase o seu dedo índice esquerdo sobre %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo corazón esquerdo sobre o lector de pegadas dixitais

en: Place your left middle finger on %s
gl: Dispoña o seu dedo mediano esquerdo en %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo corazón esquerdo sobre o lector de pegadas dixitais

en: Swipe your left middle finger across %s
gl: Pase o seu dedo corazón esquerdo sobre %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo anular dereito no lector de pegadas dixitais

en: Place your left ring finger on %s
gl: Dispoña o seu dedo anular esquerdo en %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo anular esquerdo polo lector de pegadas dixitais

en: Swipe your left ring finger across %s
gl: Poña o seu dedo anular esquerdo por %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo anular esquerdo no lector de pegadas dixitais

en: Place your left little finger on %s
gl: Dispoña o seu dedo maimiño esquerdo en %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo maimiño esquerdo polo lector de pegadas dixitais

en: Swipe your left little finger across %s
gl: Pase o seu dedo maimiño esquerdo por %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo gordo dereito no lector de pegadas dixitais

en: Place your right thumb on %s
gl: Dispoña o seu dedo polgar dereito en %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo gordo dereito polo lector de pegadas dixitais

en: Swipe your right thumb across %s
gl: Pase o seu dedo gordo dereito sobre %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo índice dereito no lector de pegadas dixitais

en: Place your right index finger on %s
gl: Dispoña o seu dedo índice dereito en %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo índice dereito sobre o lector de pegadas dixitais

en: Swipe your right index finger across %s
gl: Pase o seu dedo índice dereito sobre %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo corazón dereito no lector de pegadas dixitais

en: Place your right middle finger on %s
gl: Dispoña o seu dedo mediano dereito en %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo corazón dereito polo lector de pegadas dixitais

en: Swipe your right middle finger across %s
gl: Pase o seu dedo corazón dereito por %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo anular dereito no lector de pegadas dixitais

en: Place your right ring finger on %s
gl: Dispoña o seu dedo anular dereito en %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo anular dereito polo lector de pegadas dixitais

en: Swipe your right ring finger across %s
gl: Pase o seu dedo anular dereito por %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
gl: Poña o seu dedo maimiño dereito sobre o lector de pegadas dixitais

en: Place your right little finger on %s
gl: Dispoña o seu dedo maimiño dereito en %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
gl: Pase o seu dedo maimiño dereito sobre o lector de pegadas dixitais

en: Swipe your right little finger across %s
gl: Pase o seu dedo maimiño dereito sobre %s

en: Place your finger on the reader again
gl: Dispoña de novo o seu dedo no lector

en: Swipe your finger again
gl: Deslice de novo o seu dedo

en: Swipe was too short, try again
gl: A pasada foi moi curta, ténteo de novo

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
gl: O seu dedo non estaba centrado, tente a deslizalo de novo

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
gl: Retire o seu dedo e tente deslizalo de novo
