fprintd - en to hr translation catalogue (60 entries)

en: Verify a fingerprint
hr: Provjeri otiske prstiju

en: Privileges are required to verify fingerprints.
hr: Potrebne su ovlasti za provjeru otisaka prstiju.

en: Enroll or Delete fingerprints
hr: Unesite ili obrišite otiske prstiju

en: Privileges are required to enroll or delete fingerprints.
hr: Potrebne su ovlasti za unošenje ili brisanje otisaka prstiju.

en: Select a user to manage fingerprints for
hr: Odaberite korisnika za upravljanje otiscima prstiju za

en: Privileges are required to manage fingerprints for other users.
hr: Potrebne su ovlasti za upravljanjem otisaka prstiju za druge korisnike.

en: Device was not claimed before use
hr: Uređaj nije zauzet prije korištenja

en: Device already in use by another user
hr: Uređaj već koristi drugi korisnik

en: Place your finger on the fingerprint reader
hr: Postavite prst na čitač otisaka prstiju

en: Place your finger on %s
hr: Postavite prst na %s

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
hr: Povucite prst preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your finger across %s
hr: Povucite prst preko %s

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
hr: Postavite palac lijeve ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your left thumb on %s
hr: Postavite palac lijeve ruke na %s

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
hr: Povucite palac lijeve ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your left thumb across %s
hr: Povucite palac lijeve ruke preko %s

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
hr: Postavite kažiprst lijeve ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your left index finger on %s
hr: Postavite kažiprst lijeve ruke na %s

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
hr: Povucite kažiprst lijeve ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your left index finger across %s
hr: Povucite kažiprst lijeve ruke preko %s

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
hr: Postavite srednji prst lijeve ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your left middle finger on %s
hr: Postavite srednji prst lijeve ruke na %s

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
hr: Povucite srednji prst lijeve ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your left middle finger across %s
hr: Povucite srednji prst lijeve ruke preko %s

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
hr: Postavite prstenjak lijeve ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your left ring finger on %s
hr: Postavite prstenjak lijeve ruke na %s

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
hr: Povucite prstenjak lijeve ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your left ring finger across %s
hr: Povucite prstenjak lijeve ruke preko %s

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
hr: Postavite mali prst lijeve ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your left little finger on %s
hr: Postavite mali prst lijeve ruke na %s

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
hr: Povucite mali prst lijeve ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your left little finger across %s
hr: Povucite mali prst lijeve ruke preko %s

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
hr: Postavite palac desne ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your right thumb on %s
hr: Postavite palac desne ruke na %s

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
hr: Povucite palac desne ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your right thumb across %s
hr: Povucite palac desne ruke preko %s

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
hr: Postavite kažiprst desne ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your right index finger on %s
hr: Postavite kažiprst desne ruke na %s

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
hr: Povucite kažiprst desne ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your right index finger across %s
hr: Povucite kažiprst desne ruke preko %s

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
hr: Postavite srednji prst desne ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your right middle finger on %s
hr: Postavite srednji prst desne ruke na %s

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
hr: Povucite srednji prst desne ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your right middle finger across %s
hr: Povucite srednji prst desne ruke preko %s

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
hr: Postavite prstenjak desne ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your right ring finger on %s
hr: Postavite prstenjak desne ruke na %s

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
hr: Povucite prstenjak desne ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your right ring finger across %s
hr: Povucite prstenjak desne ruke preko %s

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
hr: Postavite mali prst desne ruke na čitač otisaka prstiju

en: Place your right little finger on %s
hr: Postavite mali prst desne ruke na %s

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
hr: Povucite mali prst desne ruke preko čitača otisaka prstiju

en: Swipe your right little finger across %s
hr: Povucite mali prst desne ruke preko %s

en: Place your finger on the reader again
hr: Postavite prst na čitač još jednom

en: Swipe your finger again
hr: Povucite prst još jednom

en: Swipe was too short, try again
hr: Niste dovoljno dugo povlačili, pokušajte ponovo

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
hr: Vaš prst nije bio centriran, pokušajte ga povući ponovo

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
hr: Maknite prst i pokušajte ga povući ponovo

en: Verification timed out
hr: Provjera je istekla

en: Failed to match fingerprint
hr: Neuspjelo podudaranje otiska prstiju

en: An unknown error occurred
hr: Dogodila se nepoznata greška
