fprintd - en to ka translation catalogue (60 entries)

en: Verify a fingerprint
ka: ანაბეჭდის შემოწმება

en: Privileges are required to verify fingerprints.
ka: ანაბეჭდის შესამოწმებლად საჭირო წვდომები.

en: Enroll or Delete fingerprints
ka: ანაბეჭდების დამატება ან ჩართვა

en: Privileges are required to enroll or delete fingerprints.
ka: ანაბეჭდების დასამატებლად და ჩასართავად საჭირო პრივილეგიები.

en: Select a user to manage fingerprints for
ka: მონიშნეთ მომხმარებელი, რომლის ანაბეჭდების მართვაც გსურთ

en: Privileges are required to manage fingerprints for other users.
ka: სხვა მომხმარებლების ანაბეჭდების სამართავად ადმინისტრატორის პრივილეგიებია საჭირო.

en: Device was not claimed before use
ka: მოწყობილობა გამოყენებამდე არ გამოთხოვილა

en: Device already in use by another user
ka: მოწყობილობა უკვე გამოიყენება სხვა მომხმარებლის მიერ

en: Place your finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თითი წამკითხველზე

en: Place your finger on %s
ka: დაადეთ თითი %s-ზე

en: Swipe your finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თითი წამკითხველს

en: Swipe your finger across %s
ka: გადაუსვით თითი %s-ს

en: Place your left thumb on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა ცერა თითი წამკითხველზე

en: Place your left thumb on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა ცერა თითი %s-ზე

en: Swipe your left thumb across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა ცერა თითი წამკითხველს

en: Swipe your left thumb across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა ცერა თითი %s-ს

en: Place your left index finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა საჩვენებელი თითი წამკითხველზე

en: Place your left index finger on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა საჩვენებელი თითი %s-ზე

en: Swipe your left index finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა საჩვენებელი თითი წამკითხველს

en: Swipe your left index finger across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა საჩვენებელი თითი %s-ს

en: Place your left middle finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა შუათითი წამკითხველზე

en: Place your left middle finger on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა შუა თითი %s-ზე

en: Swipe your left middle finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა შუათითი წამკითხველს

en: Swipe your left middle finger across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა შუათითი %s-ს

en: Place your left ring finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა არათითი წამკითხველზე

en: Place your left ring finger on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა არათითი %s-ზე

en: Swipe your left ring finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა არათითი წამკითხველს

en: Swipe your left ring finger across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა არათითი %s-ს

en: Place your left little finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა ნეკი წამკითხველზე

en: Place your left little finger on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარცხენა ნეკი %s-ზე

en: Swipe your left little finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა ნეკი წამკითხველს

en: Swipe your left little finger across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარცხენა ნეკი %s-ს

en: Place your right thumb on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა ცერა თითი წამკითხველზე

en: Place your right thumb on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა ცერა თითი %s-ზე

en: Swipe your right thumb across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა ცერა თითი წამკითხველს

en: Swipe your right thumb across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა ცერა თითი %s-ს

en: Place your right index finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა საჩვენებელი თითი წამკითხველზე

en: Place your right index finger on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა საჩვენებელი თითი %s-ზე

en: Swipe your right index finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა საჩვენებელი თითი წამკითხველს

en: Swipe your right index finger across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა საჩვენებელი თითი %s-ს

en: Place your right middle finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა შუათითი წამკითხველზე

en: Place your right middle finger on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა შუა თითი %s-ზე

en: Swipe your right middle finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა შუათითი წამკითხველს

en: Swipe your right middle finger across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა შუათითი %s-ს

en: Place your right ring finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა არათითი წამკითხველზე

en: Place your right ring finger on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა არათითი %s-ზე

en: Swipe your right ring finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა არათითი წამკითხველს

en: Swipe your right ring finger across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა არათითი %s-ს

en: Place your right little finger on the fingerprint reader
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა ნეკი წამკითხველზე

en: Place your right little finger on %s
ka: მოათავსეთ თქვენი მარჯვენა ნეკი %s-ზე

en: Swipe your right little finger across the fingerprint reader
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა ნეკი წამკითხველს

en: Swipe your right little finger across %s
ka: გადაუსვით თქვენი მარჯვენა ნეკი %s-ს

en: Place your finger on the reader again
ka: კიდევ ერთხელ მოათავსეთ თითი წამკითხველზე

en: Swipe your finger again
ka: კიდევ ერთხელ გადაუსვით თითი

en: Swipe was too short, try again
ka: გადასმა ძალიან მოკლე იყო. თავიდან სცადეთ

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
ka: თითი წამკითხველის შუაში უნდა გადაუსვათ. თავიდან სცადეთ

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
ka: აიღეთ თითი და გადასმა თავიდან სცადეთ

en: Verification timed out
ka: შემოწმების დრო გავიდა

en: Failed to match fingerprint
ka: ანაბეჭდები არ ემთხვევა

en: An unknown error occurred
ka: უცნობი შეცდომა
